poniedziałek
8:00 - 22:00
wtorek
8:00 - 22:00
środa
8:00 - 22:00
czwartek
8:00 - 22:00
piątek
8:00 - 22:00
sobota
8:00 - 18:00
niedziela
nieczynne

Zawodowo zajmujemy się poprawianiem urody i samopoczucia naszych pacjentów. Wsłuchujemy się w ich potrzeby, robimy wszystko, aby efekt zabiegu zadowolił obie strony, a klient opuścił mury Kliniki zadowolony i bardziej pewny siebie. Pomagamy pacjentom po urazach i operacjach (zabiegi rekonstrukcyjne). Przeprowadzamy operacje plastyczne twarzy, głowy i ciała, w tym zabiegi powiększania piersi, korekty małżowin usznych, nosa czy powiek.

Niesłabnącym zainteresowaniem pacjentów cieszą się zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Usuwamy skutki upływu czasu, korzystając z nowoczesnych technologii i sprawdzonych preparatów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Kliniki.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Prezentowany cennik Allestetis Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska