Allmedica - lekarze

poniedziałek
8:00 - 22:00
wtorek
8:00 - 22:00
środa
8:00 - 22:00
czwartek
8:00 - 22:00
piątek
8:00 - 22:00
sobota
8:00 - 18:00
niedziela
nieczynne

Kadra Allmedica

Współpracujący z kliniką Allmedica specjaliści to znani w środowisku naukowym lekarze, którzy posiadają duże doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne. To absolwenci i wykładowcy Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego i Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Zawodowo związani są z czołowymi placówkami medycznymi, m.in. ze Szpitalem Uniwersyteckim w Krakowie, Krakowskim Szpitalem Specjalistycznym im. Jana Pawła II czy Uniwersyteckim Szpitalem Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym w Zakopanem. Posiadają ogromną wiedzę popartą wieloma latami praktyki zawodowej. Sukcesywnie pogłębiają wiedzę, biorąc udział w spotkaniach naukowych i szkoleniach doskonalących.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska