ocena 4.5 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
13:30 - 20:00
wtorek
8:00 - 14:00
środa
13:30 - 20:00
czwartek
8:00 - 14:00
piątek
8:00 - 14:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W ofercie gabinetu znajduje się szeroka gama usług stomatologicznych ze szczególnym uwzględnieniem implantologii i protetyki. Dzięki terapii implantologicznej nawet pacjent z całkowitym bezzębiem może odzyskać piękny, biały i zdrowy uśmiech. Zaletą implantów jest wysoka estetyka i komfort użytkowania. W przeciwieństwie do standardowej, ruchomej protezy, prace wykonane na implantach imitują naturalne zęby i są stabilne (implanty po okresie osteointegracji tworzą jedną całość z kością). Stosowane implanty są wykonane z biologicznie obojętnego tytanu, który nie nie powoduje uczuleń. Leczenie implantologiczne wymaga często przygotowania odpowiedniej ilości kości do osadzenia implantu w postaci odbudowy kostnej na grubość lub wysokość i w tym celu w tutejszym gabinecie również można wykonać zabieg odbudowy kości czy też podnoszenia zatoki szczękowej.

W tutejszym gabinecie przeprowadza się także leczenie kanałowe, będące często jedynym ratunkiem przed utratą zęba. Zabieg endodontyczny wymaga olbrzymiej precyzji, dlatego też w Amadencie używa się lup, podświetlanych końcówek wiertarek stomatologicznych oraz nowoczesnego sprzętu do pomiaru, opracowywania i wypełniania kanałów ( EndoPilot, BeeFill).

Oferujmy również usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, profilaktyki oraz diagnostyki radiologicznej.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik AmaDent jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska