4,5 / 5  - 2 oceny »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Ważna informacja

Prezentowany cennik AmaDent jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w AmaDent

W ofercie gabinetu znajduje się szeroka gama usług stomatologicznych ze szczególnym uwzględnieniem implantologii i protetyki. Dzięki terapii implantologicznej nawet pacjent z całkowitym bezzębiem może odzyskać piękny, biały i zdrowy uśmiech. Zaletą implantów jest wysoka estetyka i komfort użytkowania. W przeciwieństwie do standardowej, ruchomej protezy, prace wykonane na implantach imitują naturalne zęby i są stabilne (implanty po okresie osteointegracji tworzą jedną całość z kością). Stosowane implanty są wykonane z biologicznie obojętnego tytanu, który nie nie powoduje uczuleń. Leczenie implantologiczne wymaga często przygotowania odpowiedniej ilości kości do osadzenia implantu w postaci odbudowy kostnej na grubość lub wysokość i w tym celu w tutejszym gabinecie również można wykonać zabieg odbudowy kości czy też podnoszenia zatoki szczękowej.

W tutejszym gabinecie przeprowadza się także leczenie kanałowe, będące często jedynym ratunkiem przed utratą zęba. Zabieg endodontyczny wymaga olbrzymiej precyzji, dlatego też w Amadencie używa się lup, podświetlanych końcówek wiertarek stomatologicznych oraz nowoczesnego sprzętu do pomiaru, opracowywania i wypełniania kanałów ( EndoPilot, BeeFill).

Oferujmy również usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, profilaktyki oraz diagnostyki radiologicznej.