AMC Art Medical Center - lekarze

ocena 4.4 / 5 (5 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 18:00
wtorek
9:00 - 18:00
środa
9:00 - 18:00
czwartek
9:00 - 18:00
piątek
9:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Lekarze w AMC Art Medical Center

Kadrę medyczną AMC Art Medical Center tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin medycyny, których szeroka wiedza medyczna poparta jest wieloletnim doświadczeniem zawodowym i ogromną liczbą przeprowadzonych zabiegów. Właścicielem Centrum jest dr n. med. Artur Śliwiński – absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Dr Śliwiński przeprowadza pełen zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, w tym plastykę nosa, uszu i powiek, operacje korekcyjne kształtu i rozmiaru piersi oraz zabiegi modelowania sylwetki, swoim Pacjentom oferuje również liczne zabiegi medycyny estetycznej. Natomiast zabiegi z zakresu ginekologii i ginekologii estetycznej w placówce przeprowadza dr n. med. Piotr Kolczewski, specjalista ginekologii i położnictwa, Ordynator Oddziału Ginekologii i Położnictwa 109 Szpitala Wojskowego w Szczecinie.

W trosce o bezpieczeństwo Pacjenta oraz najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów, lekarze AMC systematycznie poszerzają swoje umiejętności zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach zawodowych, a także w konferencjach naukowych w kraju i za granicą. Nasi lekarze uczestniczyli w szkoleniach i sympozjach, organizowanych m.in. w Cambridge, Rio de Janeiro, Londynie, Barcelonie, Monachium, Chicago, Glasgow, Pekinie czy Pradze, w wielu tego typu wydarzeniach przyjmowali także aktywny udział, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi lekarzami. Dzięki ustawicznemu rozwojowi zawodowemu nasi specjaliści poznają nowoczesne, coraz mniej inwazyjne techniki zabiegowe, dzięki czemu mogą zapewnić naszym Pacjentom zabiegi bezpieczne i przeprowadzane w zgodzie z najnowszymi osiągnięciami medycyny.

Pracę lekarzy wspiera wykwalifikowany i doświadczony zespół pielęgniarski pod kierownictwem mgr Anety Wasser – specjalistki pielęgniarstwa operacyjnego. W skład zespołu wchodzi pielęgniarka operacyjna mgr Małgorzata Anna Prowans, specjalistka pielęgniarstwa chirurgicznego mgr Barbara Murawska, magister pielęgniarstwa Agnieszka Pietrzyk i dyplomowana pielęgniarka Aleksandra Mazurkiewicz, a także pielęgniarka anestezjologiczna i specjalista pielęgniarstwa epidemiologicznego Bożena Sidoruk, dyplomowana pielęgniarka Kamila Drutowska oraz magister pielęgniarstwa Tamara Głowacka. O najwyższe standardy obsługi Pacjenta dba specjalista ds. obsługi Pacjenta Elżbieta Dudzińska.

Czytaj więcej 

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.