ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
15:00 - 20:00
wtorek
nieczynne
środa
nieczynne
czwartek
15:00 - 20:00
piątek
15:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W Angiomedicus zajmujemy się nowoczesnym małoinwazyjnym leczeniem żylaków. Ponadto przeprowadzamy kompleksową diagnostykę chorób żył i tętnic kończyn dolnych. W naszym gabinecie stosujemy innowacyjne metody leczenia, między innymi laseroterapię oraz skleroterapię piankową.

Szeroki zakres usług w obrębie chirurgii naczyniowej pozwala nam znaleźć rozwiązanie wielu problemów zdrowotnych. Wykonujemy ambulatoryjne zabiegi charakteryzujące się niską inwazyjnością. W naszym gabinecie zajmujemy się leczeniem owrzodzeń żylnych oraz trudno gojących się ran, a także terapią zespołu stopy cukrzycowej.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego gabinetu, którą znajdą Państwo poniżej.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Angiomedicus jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska