Aparat ortodontyczny stały metalowy (2 łuki) Kraków

Synonimy: aparat ortodontyczny metalowy, aparat metalowy na zęby - 2 łuki

Filtruj wyniki

Aparat ortodontyczny stały metalowy (2 łuki) Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w AlbusDent Gabinet zabiegowy w AlbusDent

Aparaty stałe metalowe na dwa łuki zębowe przeznaczone są do leczenia ortodontycznego dorosłych pacjentów i młodzieży (po ukończeniu 12 roku życia). Służą nie tylko do leczenia wad zgryzu, ale także do prostowania krzywizny zębów. Zbudowane są z zamków metalowych, ligatur i łuków. Pacjent ma do wyboru kolor zamka, spośród srebrnych, złotych czy powlekanych emalią dopasowaną do koloru zębów. Ponadto zakładane na zamki ligatury (gumeczki) są dostępne także w różnych kolorach. Stały aparat metalowy ortodonta przytwierdza do zębów pacjenta za pomocą specjalnego kleju, dzięki czemu aparat dokładnie przylega do ich powierzchni. Nie ma również problemu z jego ściągnięciem po zakończonym leczeniu ortodontycznym.

Założenie aparatu ortodontycznego stałego metalowego na dwa łuki zębowe w ofercie krakowskich gabinetów stomatologicznych

Lekarzem, zajmującym się na terenie Krakowa zakładaniem aparatów ortodontycznych stałych na dwa łuki zębowe, jest lek. dent. Ewa Bieniek, stomatolog, której główne zainteresowania zawodowe skupiają się na ortodoncji i stomatologii estetycznej. Z ich zakresu szkoliła się podczas praktyki w Polsce i za granicą, np. na stażu w Klinice Stomatologicznej w Malmo (Szwecja). W leczeniu ortodontycznym posługuje się nie tylko aparatami stałymi metalowymi, ale także mieszanymi i kryształowymi oraz zakłada aparaty ortodontyczne ruchome na jeden lub dwa łuki zębowe.

Aparat ortodontyczny stały metalowy (2 łuki) oferowany jest także przez Specjalistyczny Gabinet Ortodontyczny Twój Ortodonta, mieszczący się niedaleko Muzeum Lotnictwa Polskiego. Placówka ta proponuje swoim pacjentom aparaty stałe metalowe z nowoczesnymi małymi zamkami, z zamkami kosmetycznymi w kolorze zębów na sześciu przednich zębach oraz pozostałymi zamkami metalowymi, a także aparaty stałe z zamkami szafirowymi na sześciu przednich zębach oraz metalowych na pozostałych zębach. Oferowany jest tutaj także aparat ortodontyczny zdejmowany.

Kolejnym dentystą, do którego może udać się pacjent na leczenie ortodontyczne za pomocą aparatu stałego metalowego na dwie szczęki, jest lek. dent. Mateusz Gumula, stomatolog, który jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO). Mogą do niego po aparat ortodontyczny stały metalowy, a także ruchowy, udać się zarówno dorośli pacjenci, jak i młodzież. Oprócz aparatów stałych metalowych zakłada także aparat stały z ceramicznym przodem i metalowymi bokami, z całym ceramicznym łukiem, z całym polikrystalicznym łukiem oraz aparat stały z przodem polikrystalicznym i metalowymi bokami.

Jaka jest cena stałego aparatu ortodontycznego na dwa łuki w Krakowie a jaka w Londynie?

Gabinet zabiegowy w AlbusDent Gabinet zabiegowy w AlbusDent

Za aparat metalowy na zęby - 2 łuki trzeba w krakowskich gabinetach dentystycznych zapłacić kwotę 3 400 zł, w Wielkiej Brytanii jest to suma 1 200 funtów (6 720 zł) u stomatologa w Tooting Medical Centre, mieszczącym się w Londynie.

Aparat ortodontyczny stały metalowy (2 łuki) - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 3 200 zł do 3 600 zł
 • Warszawa od 2 800 zł do 3 600 zł
 • Wrocław od 3 000 zł do 5 400 zł
 • Poznań od 3 600 zł
 • Gdańsk od 3 400 zł do 5 600 zł
 • Łódź od 2 600 zł do 3 600 zł
 • Katowice od 3 800 zł do 5 000 zł
 • Lublin od 3 200 zł
 • Olsztyn od 2 400 zł do 3 000 zł
 • Bydgoszcz od 3 400 zł do 4 000 zł
 • Gliwice od 3 600 zł
 • Rzeszów od 3 600 zł
Pokaż więcej »

Usługa aparat ortodontyczny stały metalowy (2 łuki) w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez ortodontę.

Pacjenci szukali zabiegu aparat ortodontyczny stały metalowy (2 łuki) w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska