Aparat ortodontyczny - ortodonta Łódź

Synonimy: aparaty na zęby, klamerki na zęby, założenie aparatu ortodontycznego

Filtruj wyniki
Łódź  ul. Szparagowa 10

Neo Dentica Klinika Stomatologiczna Marta i Mariusz Kochanowscy

ocena 5.0 / 5 (2 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"Fachowe podejście do pacjenta. Kompletna odpowiedz na każde zadane pytanie odnośnie leczenia. Kompleksowa obsługa. Dokładny opis toku leczenia. Bardzo mila atmosfera." 

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Aparat ortodontyczny - ortodonta Łódź - informacje

Gabinet zabiegowy w Neo Dentica Klinika Stomatologiczna Marta i Mariusz Kochanowscy Gabinet zabiegowy w Neo Dentica Klinika Stomatologiczna Marta i Mariusz Kochanowscy

Aparaty ortodontyczne stałe, które zakłada ortodonta, mogą nosić zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli. Jest to nie tylko sposób na prostowanie zębów, ale także pewna moda - moda na prawidłowy zgryz. Jest kilka powodów, dla których warto poddać się leczeniu ortodontycznemu: wśród nich można wymienić względy estetyczne (gdy obie szczęki idealnie do siebie pasują), zmniejszenie wad wymowy czy lepsza ochrona przed próchnicą i chorobami dziąseł (łatwiejsza higiena oraz leczenie stomatologiczne), a nawet zapobieganie chorobom układu pokarmowego (poprzez prawidłowe gryzienie).

Gdzie w Łodzi można założyć stały aparat ortodontyczny

Aparaty ortodontyczne stałe zakłada w Łodzi lek. dent. Mariusz Wilk, specjalista stomatologii ogólnej I stopnia od 1995 roku oraz specjalista ortodoncji II stopnia od 1999 roku, który przyjmuje pacjentów w swoim Specjalistycznym Gabinecie Ortodoncji Orto. Lek. dent. Wilk prowadzi szkolenia dla lekarzy dentystów z zakresu m.in. zakładania aparatów stałych I i II stopnia. W swojej praktyce dentystycznej  oferuje pacjentom w każdym wieku stałe aparaty ortodontyczne prostujące zęby, zamykające diastemę, poprawiające estetykę uśmiechu oraz korygujące różne wady zgryzu. Oprócz aparatów stałych wykorzystuje do leczenia także aparaty ruchome.

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex mieszcząca się w Łodzi posiada w swojej ofercie różne rodzaje zamków na zęby, wśród których można wymienić aparaty stałe metalowe (także system Orthos), porcelanowe, krystaliczne oraz metalowo-kosmetyczne w systemie Damon3. Po zakończonym leczeniu aparatami ortodontycznymi przychodnia oferuje retencję w celu stabilizacji efektów leczenia, proponując pacjentom retainery stałe zakładane za okres 2 lat. Ponadto w ofercie Ortoprotex znajdują się również aparaty ruchome (wyjmowane).

Dziedziną ortodoncji w Łodzi zajmuje się także Klinika Stomatologii na Księżym Młynie, która w swojej ofercie ma szeroki wybór aparatów ortodontycznych, w tym aparaty w systemie Damon, aparaty In-Ovation R, n-Ovation C, zaparaty lingwalne STB a także INCOGNITO, oraz zamki metolowe i elastyczne. Ponadto w ofercie placówki znajduje się aparat ortodontyczny ruchomy, nakładki CLEAR ALIGNER czy system INSIGNIA. Przed leczeniem ortodontycznym w klinice wykonywane są zdjęcia RTG za pomocą radiowizjografu, po zakończeniu leczenia natomiast oferowane są reteinery.

Jaka jest cena aparatów ortodontycznych stałych zakładanych w Łodzi a jaka w Londynie?

Gabinet zabiegowy w Damadent Gabinet zabiegowy w Damadent

Za stały aparat na zęby w łódzkich gabinetach ortodontycznych należy zapłacić około 1 300 zł, natomiast udając się na leczenie ortodontyczne do Wielkiej Brytanii na aparat ortodontyczny można wydać ok. 600 funtów (3 600 zł) za jeden łuk w Tooting Medical Centre w Londynie.

Aparat ortodontyczny - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 1 300 zł do 7 600 zł
 • Warszawa od 1 000 zł do 7 600 zł
 • Kraków od 1 600 zł do 7 200 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 16 000 zł
 • Gdańsk od 500 zł do 7 600 zł
 • Poznań od 1 800 zł do 6 000 zł
 • Katowice od 1 900 zł do 6 000 zł
 • Rzeszów od 800 zł do 6 000 zł
 • Lublin od 1 600 zł do 5 000 zł
 • Bydgoszcz od 1 700 zł do 5 000 zł
 • Olsztyn od 1 200 zł do 3 000 zł
 • Gliwice od 1 800 zł do 6 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa aparat ortodontyczny w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

Pacjenci szukali zabiegu aparat ortodontyczny w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska