Arie Stomatologia - cennik

poniedziałek
10:00 - 19:00
wtorek
10:00 - 19:00
środa
10:00 - 19:00
czwartek
10:00 - 19:00
piątek
10:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Oferujemy Państwu diagnostykę i leczenie stomatologiczne osób dorosłych. Wykonujemy zabiegi z zastosowaniem sprawdzonych materiałów oraz nowoczesnego sprzętu. Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem zachowawczym. Usuwamy zmiany próchnicowe, leczymy parodontozę, oferujemy usługi endodontyczne (z użyciem mikroskopu, ultradźwięków i/lub narzędzi maszynowych) oraz zabiegi powtórne (tzw. re-endo). Wykonujemy prace protetyczne (mosty, korony, protezy), wszczepiamy implanty i zakładamy licówki. Proponujemy pacjentom wybielanie zębów, skaling i piaskowanie. Świadczymy usługi z zakresu chirurgii szczękowej.

Wykonujemy innowacyjne zabiegi regeneracyjne, m.in. z A-PRF, I-PRF, ICON, kuracje z zastosowaniem przeszczepów kostnych i biomateriałów kościozastępczych.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia szczękowo - twarzowa

Medycyna dziecięca

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Arie Stomatologia jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska