4,8 / 5  - 270 opinii

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Ars Estetica Warszawa w Warszawie.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Urologia

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Ars Estetica Warszawa jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Ars Estetica Warszawa

Klinika oferuje pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej, chirurgii estetycznej, naczyniowej oraz laseroterapii. Dzięki ciągłym szkoleniom poszerzamy i aktualizujemy wiedzę, by zaoferować swoim pacjentom usługi na najwyższym światowym poziomie.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort pacjentów klinika została wyposażona w wyłącznie oryginalne i innowacyjne systemy laserowe, za sprawą których możliwe jest osiągnięcie doskonałych rezultatów.

Klinika posiada laser diodowy 810nm Milesman, jeden z najskuteczniejszych systemów do usuwania niechcianego owłosienia. U pacjentów z bardziej złożonymi problemami, jak wrastające włoski czy zapalenie okołomieszkowe, korzystamy z zaawansowanego technologicznie lasera 1064nm Gemini. Dzięki temu systemowi epilacja laserowa jest skuteczna nawet u pacjentów posiadających jasne owłosienie oraz możliwa do przeprowadzenia u osób ciemnoskórych. Głównym zastosowaniem lasera Gemini jest leczenie wszelkich zmian naczyniowych, jak poszerzone naczynka, naczynia włośniczkowe i krwionośne, zmiany i znamiona naczyniowe oraz plamy typu Port Wine Stain (PWS). Jest to wciąż jedyny tego typu laser w Polsce.

System laserowy Mosaic eCO2 umożliwia nie tylko pozbycie się wszelkich nierówności, ale także odmładza i oczyszcza skórę, pozostawiając ją gładką i promienną. W przypadku głębokich blizn i rozstępów wymagających mocniejszej terapii urządzenie pozwala na wykonanie głębokiego peelingu skóry, czyli dermabrazji laserowej. Jeśli pragniemy jedynie oczyścić twarz z zaskórników, zwęzić widoczne pory i nadać skórze blasku przeprowadzamy zabieg warstwowego złuszczania naskórka - mikrodermabrazję laserową. Laser frakcyjny CO2 ma zastosowanie przy redukcji rozstępów i blizn (pooparzeniowych, pourazowych, pooperacyjnych i potrądzikowych). W celu napięcia i odmłodzenia skóry wykonywany jest laserowy zabieg liftingujący.

Zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej oraz wypełniaczy pozwalają m.in. na wygładzenie poziomych bruzd na czole, kurzych łapek oraz głębokich bruzd nosowo-wargowych czy zmarszczek mimicznych. W celu intensywnego odświeżenia skóry Klinika oferuje zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego – Regeneris lub Proteal. Terapia zalecana jest głównie osobom, których skóra wymaga rewitalizacji.

W celu poprawy napięcia (liftingu) skóry najczęściej wykorzystywane są takie technologie jak Zaffiro, emitujący światło podczerwone (IR), laser Mosaic eCO2 i terapia ultradźwiękowa Ulthera. Ta pierwsza wykorzystywana jest do odmładzania skóry, poprzez stymulację włókien kolagenowych. Ulthera z kolei doskonale sprawdza się u pacjentów z zaawansowaną wiotkością skóry, przy opadających powiekach, obniżonej linii brwi, podwójnym podbródku, wiotkiej skórze policzków etc. oraz w celu wygładzenia zmarszczek palacza i kurzych łapek.

W celu znacznego odmłodzenia skóry twarzy oraz poprawy owalu wykonywany jest lifting z użyciem wchłanialnych lub stałych nici APTOS. Nici dzięki specjalnym wypustkom zakotwiczają się w tkance i skutecznie ją podnoszą. Klinika posiada w swojej ofercie również bioabsorbowalne i stałe nici Silhouette Soft o właściwościach liftingujących oraz biorewitalizujących.

W celu redukcji miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej oraz wymodelowania sylwetki stosowany jest wysokiej klasy aparat Maximus TriLipo RF, który wykorzystuje energię fal radiowych. Aparat ma również zastosowanie przy poprawie owalu twarzy. Dla pacjentów, którzy dodatkowo pragną ujędrnić skórę oraz pozbyć się cellulitu, zalecany jest zabieg Liposhock. Dla zintensyfikowania efektów wykonuje się drenaż limfatyczny przy pomocy urządzenia Body Mix.

Co leczymy

W naszej klinice pacjenci mogą poddać się leczeniu schorzeń skórnych o różnej etiologii.

Pielęgnujemy wszystkie rodzaje skóry (suchą, wrażliwą, tłustą oraz dojrzałą), przeprowadzając zabiegi z użyciem urządzenia FaceLab. W trakcie zabiegów posługujemy się nowoczesnymi systemami laserowymi, w tym laserem Gemini, który wykorzystujemy przy leczeniu teleangiektazji, rumienia i wenulektazji. Stosujemy go również w terapii trądziku różowatego oraz różnego rodzaju naczyniaków – starczych, gwiaździstych i krwionośnych, a także tzw. port wine stains.

Trądzik pospolity leczymy przy pomocy peelingów (glikolowego i migdałowego) oraz zabiegów z użyciem preparatów Dermalogica. U pacjentów stosujemy również dermabrazję laserową i mikrodermabrazję laserową. Plamy o podłożu hormonalnym (melasma, chloasma), przebarwienia posłoneczne oraz ciemne plamy na dłoniach niwelujemy przy pomocy terapii Amelan/Cosmelan lub z wykorzystaniem systemów laserowych np. Gemini. Leczymy zmiany skórne, takie jak brodawki łojotokowe, włókniaki i naczyniakowłókniaki. Usuwamy bliznowce i tłuszczaki.

Osoby z szarą i ziemistą cerą mogą poddać się u nas mezoterapii. Przeprowadzamy ją także u kobiet zmagających się z cellulitem i rozstępami oraz u pacjentów z problemem wypadania i osłabienia włosów. Mezoterapię jako uzupełnienie innych zabiegów zalecamy też często osobom z podkrążonymi oczami.

Klinika Ars Estetica służy pomocą pacjentom borykającym się z problemem nadpotliwości pach. W trakcie terapii posługujemy się laserem diodowym lub neodymowym, usuwając przy jego pomocy gruczoły potowe. Nadmierną potliwość dłoni i stóp leczymy z kolei poprzez terapię toksyną botulinową.

Oferujemy szereg metod leczenia żylaków kończyn dolnych, począwszy od skleroterapii i terapii laserami endoluminalnymi o długości fali świetlnej 980nm i 1470nm, a skończywszy na technice ablacji parą wodną. Przeprowadzamy zabiegi po poddaniu pacjenta badaniu USG z Dopplerem (Duplex-Doppler) układu żylnego, a cała procedura leczenia odbywa się również pod kontrolą USG.