4,7 / 5  - 273 oceny »
Recepcja, poczekalnia Ars Estetica Wrocław Recepcja, poczekalnia Ars Estetica Wrocław Wnętrza, wystrój Ars Estetica Wrocław Gabinet zabiegowy Ars Estetica Wrocław Recepcja, poczekalnia Ars Estetica Wrocław Recepcja, poczekalnia Ars Estetica Wrocław Wnętrza, wystrój Ars Estetica Wrocław Udogodnienia dla pacjentów Ars Estetica Wrocław Recepcja, poczekalnia Ars Estetica Wrocław Recepcja, poczekalnia Ars Estetica Wrocław Ars Estetica Wrocław - logo

Informacje ogólne o Ars Estetica Wrocław

Ars Estetica jest nowoczesną, doskonale wyposażoną placówką medyczną, która swoim Pacjentom świadczy szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny i chirurgii estetycznej oraz laseroterapii, które pozwalają w sposób kompleksowy, a przy tym małoinwazyjny odmłodzić skórę i poprawić sylwetkę. Przeprowadzamy nowoczesne zabiegi poprawiające jędrność i sprężystość skóry (Ulthera, radiofrekwencja, wolumetria), likwidujemy różnorodne niedoskonałości skórne takie jak trądzik, przebarwienia, rumień, poszerzone naczynka i blizny, dysponujemy technologiami, umożliwiającymi szybkie i skuteczne modelowanie sylwetki (zabiegi urządzeniami Velasmooth, UltraShape i Liposhock), w naszej ofercie znajdują się też różnorodne metody leczenia żylaków kończyn dolnych (skleroterapia, leczenie laserowe i nowoczesnym urządzeniem Steam Vein Sclerosis) oraz zabiegi kosmetyczne.

Doskonałe efekty przeprowadzanych zabiegów oraz całkowite bezpieczeństwo Pacjentów mają dla nas znaczenie priorytetowe, dlatego naszą placówkę wyposażyliśmy w najnowocześniejszy sprzęt medyczny wysokiej klasy, pochodzący od czołowych światowych producentów. Na wyposażeniu Kliniki znajdują się m.in. lasery Fotona SP Dynamis, Mosaic eCO2 i Fraxel Re:store, posiadamy również urządzenie do nieinwazyjnego liftingu Ulthera, urządzenie medyczne do nowoczesnego, nieinwazyjnego usuwania cellulitu, biorewitalizacji oraz liftingu skóry Lavatron LVT 250 oraz wysokiej klasy aparat do obrazowania wszystkich partii ciała w technologii 3D Vectra XT.

Równie istotne, co nowoczesny sprzęt, są dla nas kompetencje i wiedza naszych lekarzy, dlatego kadrę medyczną Kliniki Ars Estetica tworzą specjaliści różnych dziedzin medycyny z wieloletnim doświadczeniem, którzy swoją wiedzę systematycznie uzupełniają poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach specjalistycznych i konferencjach naukowych, organizowanych zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Nasi lekarze są również członkami licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Amerykańskiego Kolegium Flebologicznego (ACP), International College of Surgeons i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Zależy nam, by każda wizyta w naszej Klinice przebiegała w przyjaznej, pełnej ciepła atmosferze, dlatego o najwyższe standardy obsługi Pacjentów dba kompetentny i uprzejmy personel, a nasi lekarze każdemu Pacjentowi poświęcają maksimum czasu i uwagi, odpowiadając na wszystkie pytania i indywidualnie dobierając zabiegi. Klinika mieści się w nowoczesnych, przestronnych wnętrzach, zaprojektowanych w zgodzie z najwyższymi standardami dla tego typu obiektów i utrzymanymi w stonowanej, eleganckiej kolorystyce.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Jesteśmy świadomi faktu, że nowoczesne, skuteczne i w pełni bezpieczne zabiegi mogą być wykonywane jedynie z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu, dlatego naszą placówkę wyposażyliśmy w najnowocześniejsze urządzenia, pochodzące od czołowych producentów wyposażenia medycznego na świecie. Stosowane przez nas urządzenia posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa, dzięki czemu nasi Pacjenci w trakcie zabiegów mogą czuć się bezpiecznie. Na wyposażeniu naszej placówki znajdują się m.in.:

 • Laser Fotona SP Dynamis – wysokiej klasy nowoczesny system laserowy, stanowiący kombinację dwóch laserów Nd:Yag i Er:Yag, co umożliwia przeprowadzanie szerokiego spektrum zabiegów. Wykorzystywany m.in. do zamykania poszerzonych naczynek, redukcji trądziku różowatego i rumienia, a także do usuwania naczyniaków, daje także możliwość przeprowadzania zabiegów fotoodmładzania skóry metodą T3 (światło lasera Nd:Yag) i zabiegów odmładzania frakcyjnego z elementami ablacji smooth (światło lasera Er:Yag). Umożliwia dotarcie do głębszych warstw bez uszkadzania naskórka, a także precyzyjne przeprowadzenie ablacji naskórka bądź skóry mikron po mikronie. Dzięki specjalnym parametrom głowicy manualnej możliwe jest leczenie zarówno dużych obszarów, jak i ledwie widocznych zmian, a zaawansowane systemy zabezpieczeń i technologia kontroli zwrotnej impulsu (EFC) gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa zabiegu.
 • Laser Mosaic eCO2 – jedno z najskuteczniejszych urządzeń laserowych, wykorzystywanych do ujędrniania i wygładzania skóry. Promieniowanie lasera wnika do warstw głębokich skóry właściwej i błyskawicznie odparowuje tkankę, powodując powstanie mikroskopijnych otworków, stymulujących procesy regeneracji skóry. Umożliwia likwidację zmarszczek i widoczne odmłodzenie skóry twarzy, usunięcie blizn i przebarwień oraz przeprowadzenie całkowitego laserowego peelingu skóry i mikrodermabrazji laserowej. Bezpieczne i skuteczne zabiegi laserem Mosaic eCO2 mogą być wykonywane na całym ciele, również na delikatnej skórze szyi, dekoltu i dłoni.
 • Laser TriBeam Q-Switch Nd:Yag firmy Jeisys – najnowocześniejszy laser do usuwania przebarwień i tatuaży, który dzięki zaawansowanej technologii nie powoduje żadnych uszkodzeń w obrębie otaczających tkanek. Zastosowanie wiązki 532 nm pozwala na usuwanie przebarwień i tatuaży w kolorze czerwonym, fioletowym i pomarańczowym, natomiast dzięki wiązce 1064 nm możliwe jest usuwanie skórnych zmian barwnikowych (znamię Ota, Beckera) i usuwanie tatuaży w kolorze czarnym, niebieskim i brązowym, a także zimny peeling laserowy.
 • Laser Cynosure Cynergy – nowoczesna platforma, wykorzystywana w leczeniu wszelkiego rodzaju zmian naczyniowych, takich jak naczyniaki płaskie, znamiona naczyniowe typu PWS, zmiany naczyniowe typu "cherry angioma" czy rumień. Aparat wykorzystuje dwie długości fali: 585 nm i 1064 nm, obie długości są też połącznoe w wyjątkowej, opatentowanej technologii Multiplex (MPX), która wykazuje większa skuteczność niż wykorzystanie pojedynczej długości i zapewnia lepsze efekty zabiegu.
 • Laser diodowy do epilacji – w Klinice wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenie, umożliwiające usuwanie zbędnego owłosienia nawet u osób z ciemniejszą karnacją. 
 • Laser Fraxel Re:Store – nowoczesny laser, wykorzystywany m.in. do usuwania blizn potrądzikowych i pooperacyjnych, zmian posłonecznych oraz drobnych zmarszczek nad górną wargą i w okolicach oczu. Światło lasera głęboko i precyzyjnie penetruje zarówno komórki tkanki podskórnej, jak i skóry właściwej, tworząc wzór równomiernie rozmieszczonych stref mikrotermalnych. Urządzenie posiada certyfikat FDA, a jego wykorzystanie jest całkowicie bezpieczne dla Pacjenta.
 • VASER Lipo – innowacyjny amerykański system wykorzystywany w zabiegach liposukcji, którego skuteczność opiera się na zastosowaniu energii fali ultradźwiękowej. W trakcie zabiegu fala ultradźwiękowa oddziałuje selektywnie tylko na komórki tkanki tłuszczowej, nie uszkadzając nerwów, naczyń krwionośnych czy tkanki łącznej. Oprócz skutecznego rozpuszczania tłuszczu urządzenie umożliwia także precyzyjne modelowanie sylwetki, co pozwala uzyskać model ciała osoby intensywnie ćwiczącej na siłowni. O wysokiej skuteczności oraz bezpieczeństwie zabiegów z zastosowaniem tego urządzenia świadczy fakt, że w 2002 roku VASER Lipo uzyskał certyfikat FDA. Urządzenie posiadane przez Ars Estetica to obecnie najnowocześniejsza, trzecia generacja tego sprzętu.
 • Ulthera – nowoczesny aparat, wykorzystujący energię ultradźwięków do obkurczania i remodellingu tkanek. Generowane przez urządzenie strumienie ultradźwięków ogniskują się dopiero w głębokich płaszczyznach skóry, dzięki czemu jej zewnętrzne warstwy pozostają nienaruszone. Działanie ultradźwięków tworzy punkty koagulacji termalnej, wywołujące odpowiedź organizmu w postaci syntezy nowego kolagenu, co z kolei prowadzi do ujędrnienia, podniesienia i poprawy napięcia skóry. Co szczególnie ważne, urządzenie posiada także ekran USG, umożliwiający wgląd w tkankę i kontrolę przebiegu zabiegu, co gwarantuje wysoką skuteczność, bezpieczeństwo i precyzję zabiegu.
 • Liposhock – urządzenie, wykorzystujące połączone działanie fal dźwiękowych ShockWave (SW) o wzrastającym ciśnieniu oraz skoncentrowanych fal ultradźwiękowych o podwójnej częstotliwości do likwidacji miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu nawet z najbardziej opornych partii ciała. Dodatkowo zabieg wygładza i ujędrnia skórę, a także usprawnia przepływ limfy w organizmie, dzięki czemu niweluje uczucie ciężkich nóg i obrzęki.
 • Velasmooth – nowoczesne urządzenie, które wykorzystuje opatentowaną i sprawdzoną klinicznie technologię ELOS (Electro-Optical Synergy), opartą na połączonym działaniu światła podczerwonego (IR), bipolarnego prądu o wysokiej częstotliwości (RF) i impulsowego podciśnienia. Ma zastosowanie w redukcji cellulitu, usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz modelowaniu sylwetki. To pierwsze urządzenie do usuwania cellulitu, posiadające certyfikat FDA.
 • Ultrashape – urządzenie wykorzystujące innowacyjną technologię ultradźwiękową do nieinwazyjnej i bezbolesnej likwidacji zbędnej tkanki tłuszczowej. Dzięki selektywnemu oddziaływaniu na komórki tłuszczowe urządzenie umożliwia trwałe zmniejszenie ilości tłuszczu w danym obszarze ciała. Dodatkowo zaawansowane urządzenie śledząco-prowadzące ułatwia dostarczanie energii w sposób jednolity i kompletny, co przekłada się na uzyskanie gładkich, jednolitych konturów ciała.
 • Lavatron LVT 250 – urządzenie medyczne do nowoczesnego, nieinwazyjnego usuwania cellulitu, biorewitalizacji oraz liftingu skóry. Wykorzystuje fale elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej pomiędzy 0,3 MHz a 10 GHz, które penetrują tkanki na odpowiednią głębokość, stymulując aktywność fibroblastów i syntezę nowego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.
 • Steam Vein Sclerosis – innowacyjne urządzenie francuskiej firmy CERMA, umożliwiające leczenie żylaków kończyn dolnych przy pomocy pary wodnej. Energia, niezbędna do zamknięcia chorej żyły przenoszona jest dzięki czystej wodzie, dostarczanej w mikrodawkach pod postacią pary wodnej. Para dostarczana jest do żył patologicznie zmienionych przy pomocy bardzo cienkiego cewnika, co zapewnia bardzo dobre efekty kosmetyczne. Zabieg z użyciem tego urządzenia charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem oraz komfortem, ponieważ nie ma ryzyka przebicia ściany naczynia ani powstawania trwałych przebarwień, a bezpośrednio po zabiegu Pacjent może powrócić do codziennej aktywności. Warto dodać, że leczenie żylaków metodą Steam Vein Sclerosis, w przeciwieństwie do innych technik wewnątrznaczyniowych, umożliwia zamknięcie także krętych poszerzeń żylnych, zlokalizowanych tuż pod skórą.
 • Vectra XT – nowoczesne urządzenie, umożliwiające zobrazowanie anatomicznych kształtów Pacjenta w technologii 3D, a następnie przedstawienie ich na monitorze komputera. Ma szerokie zastosowanie w przypadku różnorodnych zabiegów chirurgii plastycznej, przede wszystkim w zakresie chirurgii twarzy oraz piersi. Charakteryzuje się bardzo wysoką rozdzielczością, co umożliwia oddanie najdrobniejszych możliwych szczegółów przy zachowaniu doskonałej jakości obrazu.
 • Maximus TriLipo – urządzenie stosowane w zabiegach niwelowania depozytów tkanki tłuszczowej oraz poprawy napięcia i elastyczności skóry. Działa jednocześnie na skórze, tłuszczu i mięśniach, a dzięki trzem głowicom może być wykorzystywane zarówno w zabiegach na twarz, jak i na ciało. Posiada dwie opatentowane technologie: TriLipo™ RF, bazująca na energii fal radiowych, uwalniających płynny tłuszcz z komórek poprzez podgrzewanie podskórnej tkanki tłuszczowej, a także stymulujących powstawanie nowych włókien kolagenowych; TriLipo DMA (dynamiczna aktywacja mięśni), wpływająca na skurcze mięśni, wypychanie komórek tłuszczu do góry i poprawę drenażu tłuszczu.

 • GeneO+™ – urządzenie firmy Pollogen przeznaczone do pielęgnacyjnych zabiegów na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Zapewnia jednoczesne uzyskanie trzech efektów: złuszczania, wchłaniania i dotlenienia skóry. Dzięki zabiegowi z zastosowaniem urządzenia tlen jest przesyłany do obszaru zabiegowego (tzw. efekt Bohra).

 • Dermapen™ – zaawansowane technologicznie urządzenie do frakcyjnego mikronakłuwania skóry. Zabieg z jego użyciem w naturalny sposób stymuluje odnowę skóry. Aparat działa na zasadzie tworzenia mikrourazów (pulsujące igły automatycznie nakłuwają skórę), które pobudzają procesy regeneracji.

 • Laser Gemini – laser Nd:Yag amerykańskiej firmy Iridex/Laserscope. Zastosowano w nim dwie długości fali (532 nm oraz 1064 nm), dzięki czemu system umożliwia oddziaływanie na struktury położone na różnej głębokości. Laser został wyposażony w unikalny system chłodzenia zintegrowany z głowicą zabiegową.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Komfort i dobre samopoczucie naszych Pacjentów mają dla nas znaczenie priorytetowe, dlatego szczególny nacisk kładziemy na to, by każda wizyta w Klinice Ars Estetica przebiegała w przyjaznej, ciepłej atmosferze. Dla naszych Pacjentów przygotowaliśmy następujące udogodnienia:

 • Nowoczesne wnętrza – Klinika Ars Estetica mieści się w nowoczesnych, przestronnych i jasnych wnętrzach, zaprojektowanych i wyposażonych w zgodzie z najwyższymi standardami dla tego typu placówek.
 • Komfortowa poczekalnia – na zabiegi nasi Pacjenci oczekują w komfortowej, elegancko wyposażonej poczekalni, utrzymanej w stonowanej kolorystyce.
 • Kompetentny personel – o najwyższe standardy obsługi Pacjentów dba kompetentny, zawsze uśmiechnięty personel, który chętnie odpowiada na wszelkie Państwa pytania i objaśnia ewentualne niejasności. Pracujący w Klinice lekarze na pierwszym miejscu stawiają komfort i pełną satysfakcję Pacjentów, dlatego każdemu Pacjentowi poświęcają maksimum czasu i uwagi, indywidualnie dobierając odpowiednie zabiegi do ich potrzeb i preferencji tak, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty.
 • Parking dla Pacjentów – zmotoryzowani Pacjenci naszej Kliniki mogą zostawić samochody na parkingu, który znajduje się przy ul. Radosnej.
 • Dla Pacjenta zagranicznego – by ułatwić komunikację z Pacjentami zagranicznymi, nasz personel porozumiewa się w języku angielskim.

Osiągnięcia i certyfikaty Ars Estetica Wrocław

 Klinika Ars Estetica może poszczycić się licznymi osiągnięciami, wśród których najważniejszym jest stale rosnąca liczba usatysfakcjonowanych Pacjentów, którzy nasze usługi polecają swoim bliskim i znajomym. Pacjenci doceniają szeroki zakres różnorodnych, wzajemnie uzupełniających się zabiegów, najnowocześniejszy sprzęt i doświadczenie lekarzy, a także przyjazną, serdeczną atmosferę, panującą w Klinice. Warto dodać, że wysoki standard przeprowadzanych zabiegów, nowoczesne wyposażenie oraz wiedzę naszych lekarzy doceniają nie tylko Pacjenci, ale i media: w prasie (m.in. w magazynach takich jak „Gala”, „Uroda” „Gentleman”) i internecie wielokrotnie pojawiały się informacje o naszej Klinice.

Istotnym osiągnięciem naszej placówki jest także szeroka wiedza i ogromne doświadczenie zawodowe naszych lekarzy, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę i zdobywają nowe umiejętności. Założyciel Kliniki, dr n. med. Wojciech Rybak, jako pierwszy we Wrocławiu przeprowadził zabieg laserowego usunięcia żylaków kończyn dolnych, a jako pierwszy w Polsce wraz ze swoim ojcem, prof. Zbigniewem Rybakiem, zastosował metodę skleroterapii piankowej, pod kontrolą USG do leczenia dużych żylaków kończyn dolnych. Również prof. Zbigniew Rybak ma na swoim koncie wiele osiągnięć naukowych i dydaktycznych, a jego szeroka wiedza i ogromne doświadczenie zawodowe były wielokrotnie nagradzane i doceniane: prof. Rybak kilkukrotnie otrzymywał nagrody naukowe i dydaktyczne JM Rektora AM we Wrocławiu i w Katowicach, został uhonorowany Nagrodą Ministra Zdrowia oraz odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi.

Filmy Ars Estetica Wrocław