4,3 / 5  - 813 oceny »
Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Aparatura, sprzęt zabiegowy ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Zabieg, operacja ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Wnętrza, wystrój ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Aparatura, sprzęt zabiegowy ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Wnętrza, wystrój ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Gabinet zabiegowy ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Zabieg, operacja ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Zabieg, operacja ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Zabieg, operacja ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Zabieg, operacja ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Zabieg, operacja ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Aparatura, sprzęt zabiegowy ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Pacjenci ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Pacjenci ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Pacjenci ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Zabieg, operacja ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Zabieg, operacja ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Zabieg, operacja ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Zabieg, operacja ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Logo artClinique

Informacje ogólne o artClinique

Europejskie Centrum Zdrowia i Urody ArtClinique jest nowoczesną placówką, zlokalizowaną w niewielkiej odległości od centrum historycznego miasta Krakowa. Unikalne połączenie Centrum Zdrowia i Centrum Urody sprawia, że nasi Pacjenci mają dostęp do szerokiej gamy różnorodnych zabiegów oraz badań diagnostycznych w jednym miejscu, co stanowi znaczną oszczędność czasu oraz pozwala w sposób kompleksowy zadbać o siebie. Dążymy do zapewnienia Pacjentom usług doskonałej jakości, przy jednoczesnej trosce o ich komfort i dobre samopoczucie. Naszą najwyższą wartością jest satysfakcja: Pacjenta – który przy pomocy doświadczonych specjalistów może odzyskać zdrowie, dobre samopoczucie oraz zadowolenie z siebie, oraz lekarza – który w trakcie pracy realizuje swoją pasję i czerpie satysfakcję ze skuteczności wykonywanych zabiegów. Wszystkie konsultacje specjalistyczne i zabiegi przeprowadzane są w miłej, pełnej ciepła atmosferze, a nasi lekarze zawsze cierpliwie odpowiadają na pytania Pacjentów, rozwiewając ich wątpliwości i rzetelnie przedstawiając możliwe metody leczenia.

Naszym atutem jest doświadczona kadra lekarska, w skład której wchodzą specjaliści z różnych dziedzin medycyny, w tym chirurgii ogólnej, naczyniowej i plastycznej, kardiologii, dermatologii czy ginekologii. Ich wiedza, doświadczenie oraz pasja, z jaką traktują swoją pracę sprawiają, że cieszą się szacunkiem i zaufaniem Pacjentów, a potwierdzeniem ich kompetencji jest członkostwo w licznych prestiżowych towarzystwach naukowych oraz imponująca liczba odbytych kursów i szkoleń specjalistycznych. Dużą wagę przywiązujemy także do wyposażenia naszych gabinetów: nowoczesny sprzęt najwyższej klasy umożliwia nam przeprowadzenie szerokiej gamy różnorodnych badań specjalistycznych (m.in. badania kardiologiczne, USG, EKG), co pozwala na bardziej wnikliwą ocenę stanu zdrowia Pacjenta oraz ułatwia postawienie prawidłowej diagnozy. Naszym Pacjentom oferujemy także ponad 300 badań laboratoryjnych, wśród których znajdują się zarówno podstawowe analizy, jak i zaawansowane badania metaboliczne i genetyczne.

Oprócz diagnostyki i leczenia w naszej ofercie znajduje się także szeroki wybór zabiegów chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, dzięki którym nasi Pacjenci mogą spełnić marzenia o pięknym wyglądzie. Wykonujemy plastykę powłok brzusznych, korekcję kształtu piersi i zabiegi modelowania sylwetki, a wiele zabiegów medycyny estetycznej przeprowadzamy z użyciem najnowocześniejszego sprzętu (m.in. platforma DS Body Tite, laser CO2). Szczególnym zainteresowaniem cieszą się zabiegi korekcji powiek, uszu i nosa: w zakresie tych procedur otrzymujemy wyjątkowo dużo zwrotnych informacji od zadowolonych Pacjentek i Pacjentów.Udzielamy także konsultacji w zakresie dietetyki i wykonujemy zabiegi wspomagające odchudzanie, a odwiedzającym nas Paniom oferujemy usługi z zakresu kosmetologii i wizażu.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dbamy o to, by nasza klinika wyposażona była w nowoczesny sprzęt najwyższej jakości, umożliwiający przeprowadzanie skutecznych, bezpiecznych i minimalnie inwazyjnych zabiegów. Posiadamy także wysokiej klasy urządzenia diagnostyczne i sprzęt medyczny, dzięki któremu naszym Pacjentom możemy zapewnić kompleksową diagnostykę i skuteczniejsze leczenie. Na wyposażeniu gabinetów ArtClinique znajdują się m.in.:

 • Aparat ultrasonograficzny Color Doppler – wysokiej klasy aparat, umożliwiający przeprowadzenie szerokiego zakresu badań ultrasonograficznych: USG położnicze, echo serca, USG tkanek miękkich, kości i stawów, a także badania w ramach diagnostyki chorób układu krążenia.
 • Aparat do elektrokardiografii – nowoczesne urządzenie, wykorzystywane w diagnostyce kardiologicznej. Dzięki cyfrowej jakości oraz elektronicznej analizie zapisu umożliwia prowadzenie skutecznej diagnostyki chorób serca.
 • EKG Holter – umożliwia prowadzenie zapisu pracy serca Pacjenta przez 24 godziny na dobę, przez okres do siedmiu dni. Wykorzystywany w diagnostyce schorzeń kardiologicznych takich jak arytmia serca, choroba niedokrwienna serca, astma oskrzelowa, dusznica czy powikłania w przebiegu zapalenia mięśnia sercowego.
 • Holter ciśnieniowy – urządzenie, wykorzystywane w diagnostyce nadciśnienia pierwotnego i wtórnego oraz do monitoringu farmakologicznego w przebiegu choroby nadciśnieniowej. Umożliwia prowadzenie dobowego zapisu wartości ciśnienia tętniczego krwi.
 • Aparat do krioterapii – nowoczesne urządzenie, wykorzystywane w zabiegach z zakresu dermatologii do wymrażania zmian skórnych za pomocą zimnego podtlenku azotu.
 • Laser CO2 – wykorzystywany w zabiegach chirurgicznych, a także z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki wiązce światła o odpowiednich parametrach umożliwia usuwanie z powierzchni skóry zmian chorobowych oraz korekcję blizn i niedoskonałości.
 • Platforma DS Body Tite – najnowocześniejsze na świecie urządzenie do modelowania sylwetki. Wykorzystuje energię fal radiowych do likwidacji komórek tłuszczowych i jednoczesnego liftingu skóry. Dzięki zestawowi przystawek umożliwia przeprowadzenie wielu różnorodnych zabiegów na twarz i ciało, takich jak liposukcja z lipolizą i liftingiem, lifting skóry twarzy, bezinwazyjny lifting ekspresowy czy redukcja cellulitu, przy pomocy platformy Body Tite można także przeprowadzić lifting powiek, usuwanie zmarszczek dookoła ust, usuwanie lub redukcję cellulitu, jak rónież nieinwazyjną redukcję tkanki tłuszczowej poprzez nieodwracalne usuwanie adipocytów.
 • Aparat do koagulacji – nowoczesne urządzenie, służące do zamykania naczyń krwionośnych w trakcie zabiegu, co pozwala na zmniejszenie utraty krwi oraz redukuje uszkodzenie sąsiednich tkanek.
 • Pro 4w1 Lesthezone – nowoczesne urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej, wyposażone w zestaw głowic diamentowych, umożliwiających przeprowadzenie takich zabiegów jaki peeling kawitacyjny czy sonoforeza. Mechanicznie złuszcza naskórek i usuwa jego martwe komórki, skutecznie przywracając skórze zdrowy, promienny wygląd.
 • Urządzenie do mezoterapii bezigłowej – pozwala na precyzyjne wprowadzenie aktywnych składników wgłąb skóry. Dzięki zastosowaniu mikroprądów prowadzi do powstawania w skórze mikroporów, przez które składniki przedostają się do jej głębszych warstw, a wykorzystanie różnej wielkości aplikatorów umożliwia stosowanie zabiegu w różnych rejonach ciała.
 • Kamera Shark Vision – niezwykle dokładna kamera, pozwalająca na precyzyjną ocenę kondycji skóry. Umożliwia określenie stanu komórek oraz wieku biologicznego skóry, a także wykonanie zdjęć problematycznego obszaru po podłączeniu jej do komputera.
 • Laser diodowy Hialurox – najnowocześniejsze urządzenie do bezbolesnej aplikacji kwasu hialuronowego wgłąb naskórka dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć laseroterapii. Zabiegi z wykorzystaniem aparatu stanowią doskonałą alternatywę dla metody iniekcyjnej i pozwalają w sposób bezinwazyjny odmłodzić, rozświetlić i wygładzić skórę.
 • IPL RF Medical – urządzenie łączące w sobie działanie dwóch technologii: IPL (intensywnego pulsującego światła) i działania fali bipolarnej. Posiada płynną regulację mocy oraz dwie głowice, umożliwiające przeprowadzenie szerokiego zakresu zabiegów, w tym trwałego usuwania owłosienia, redukcji przebarwień, zmarszczek i rumienia, odmładzania skóry, zamykania naczynek oraz zamykania rozszerzonych porów.
 • Spherofill TactiscTM – najnowocześniejsze urządzenie do podawania wypełniaczy, wykorzystujące zjawisko dwubiegunowej fali elektromagnetycznej. Aparat pozwala na bezbolesne podawanie wypełnień, które po aplikacji tego rodzaju utrzymują się wielokrotnie dłużej w porównaniu do zatsrzyków.
 • Laser diodowy Depi Soprano – nowoczesny laser diodowy, który umożliwia przeprowadzanie wyjątkowo skutecznych zabiegów usuwania owłosienia dzięki wykorzystaniu fali o długości 808 nm. Zabieg z zastosowaniem tego lasera charakteryzuje się nie tylko wysoką skutecznością, ale także krótszym czasem trwania i śladową bolesnością.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Komfort i dobre samopoczucie Pacjentów w trakcie wizyty w klinice jest dla nas najważniejsze, dlatego placówkę wyposażyliśmy w szereg udogodnień, dokładamy też wszelkich starań, by w ArtClinique zawsze panowała miła, pełna ciepła atmosfera. Do najważniejszych udogodnień należą:

 • Nowoczesne wnętrza – Europejskie Centrum Zdrowia i Urody ArtClinique mieści się w nowoczesnych, przestronnych wnętrzach, zaprojektowanych i wyposażonych według najwyższych standardów dla tego typu placówek, a przy tym znajduje się w historycznej dzielnicy Krakowa - na Kazimierzu.
 • Doskonale wyposażone gabinety – nasze gabinety wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy, dzięki czemu naszym Pacjentom możemy zaoferować pełną diagnostykę, skuteczne leczenie oraz nowoczesne, minimalnie inwazyjne zabiegi.
 • Przestronna poczekalnia – na zabiegi nasi Pacjenci oczekują w przestronnej, eleganckiej poczekalni z dostępem do najnowszej prasy, gdzie mogą odprężyć się i zrelaksować.
 • Szeroki zakres zabiegów – naszym atutem jest szeroki zakres zabiegów medycznych i kosmetologicznych, dostępnych w jednym miejscu, co stanowi znaczną oszczędność cennego czasu naszych Pacjentów.
 • Kompleksowe badania laboratoryjne – w ArtClinique przeprowadzamy szeroki wachlarz różnorodnych badań i analiz diagnostycznych, które niejednokrotnie ułatwiają postawienie trafnej diagnozy i pozwalają na przyspieszenie procesu leczenia. Próbki do badania pobierane są w naszej placówce, a następnie wysyłane do analizy w specjalistycznych laboratoriach w Polsce i za granicą. Naszym Pacjentom oferujemy zarówno badania podstawowe, takie jak analiza krwi czy moczu, jak i zaawansowane analizy, przeprowadzane w laboratoriach na terenie Niemiec i Stanów Zjednoczonych (profil bazowy jelita, badania obciążenia stresem, obszerne badania z zakresi anti-aging, badania genetyczne). Każdemu badaniu towarzyszy obszerny komentarz, opracowany przez zespół lekarzy-specjalistów.
 • Zabiegi na raty – naszym polskim Pacjentom oferujemy możliwość skorzystania z dogodnego, nisko oprocentowanego kredytu na zabiegi lecznicze i kosmetologiczne, a wszystkie formalności, związane z udzielaniem kredytu są ograniczone do minimum.
 • Dla Pacjenta zagranicznego – nasz personel porozumiewa się w języku angielskim i niemieckim, na życzenie Pacjenta pomaga także w organizacjiczasu w Krakowie oraz interesujących turystycznie okolicznych miejscowościach.

Osiągnięcia i certyfikaty artClinique

ArtClinique ma na swoim koncie wiele osiągnięć i powodów do dumy. Jednym z nich jest fakt, że naszym Pacjentom możemy zaoferować imponującą liczbę różnorodnych zabiegów z wielu dziedzin medycyny, a nasza klinika pozwala im w jednym miejscu zatroszczyć się zarówno o zdrowie, jak i o piękny wygląd. Stale poszerzamy naszą ofertę, wprowadzając do niej nowoczesne, skuteczne i coraz mniej inwazyjne zabiegi, przeprowadzane przy pomocy najwyższej klasy sprzętu medycznego i kosmetologicznego. Nasza klinika jest jedynym w Polsce centrum szkoleniowym i rekomendacyjnym metody Body Tite: posiadamy pełne wyposażenie sprzętowe oraz wykwalifikowanych chirurgów z przeszkoleniem i wiedzą w zakresie obsługi urządzeń, jesteśmy także jedyną polską placówką, mającą uprawnienia do szkolenia lekarzy w stosowaniu tej metody. Jako jedyni w Krakowie posiadamy nowoczesne urządzanie Hialurox, służące do aplikacji kwasu hialuronowego za pomocą zimnego lasera diodowego. Dbamy o to, by nasi Pacjenci mogli skorzystać z najnowszych osiągnięć medycyny, przy jednoczesnej nieustannej trosce o ich bezpieczeństwo w trakcie zabiegów. Dlatego nasi specjaliści wykorzystują tylko sprawdzone urządzenia, uchodzące za najlepsze i najbezpieczniejsze w swojej klasie.

Naszą dumą jest wiedza i doświadczenie lekarzy, zdobywane z pasją w najlepszych polskich i zagranicznych ośrodkach medycznych. Pracujący w ArtClinique lekarze to znani i cenieni specjaliści, z których każdy ma na swoim koncie znaczne osiągnięcia. Dr Bobrowski doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie licznych staży zawodowych na terenie Francji i Belgii, a obecnie sprawuje opiekę lekarską nad piłkarzami i hokeistami Cracovii. Prof. dr hab. n. med. Piotr Pieniążek jest jednym z najbardziej znanych i cenionych europejskich kardiologów, lekarzem o ogromnym dorobku naukowym, cieszącym się szacunkiem w kraju i poza jego granicami.

Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Klinika ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody