4,3 / 5  - 813 oceny »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie łysienia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Leczenie zaburzeń odżywiania

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

Pacjenci ArtClinique mają do wyboru szeroki zakres zabiegów medycznych, kosmetologicznych oraz z zakresu chirurgii plastycznej. Przeprowadzamy zabiegi małej chirurgii oraz drobne zabiegi dermatologiczne, w tym usuwanie zmian laserem CO2, metodą krioterapii i elektrokoagulacji, wykonujemy także badania histopatologiczne pobranych materiałów. Przeprowadzamy pełen zakres zabiegów z zakresu ginekologii, w tym cytologię, kolposkopię, USG ciąży, badania prenatalne i genetyczne, a także badania z zakresu endokrynologii ginekologicznej. Naszym Pacjentkom oferujemy kompleksową opiekę ginekologiczno-położniczą, obejmującą m.in. diagnostykę ginekologiczną, regulację cyklu hormonalnego, diagnostykę niepłodności, stymulację i monitorowanie owulacji oraz prowadzenie ciąży. Wykonujemy zabiegi z zakresu ortopedii i traumatologii (korekcje paluchów koślawych, zabiegi artroskopowe) a także masaże lecznicze, terapeutyczne, sportowe, ujędrniające oraz limfatyczne. W ramach Poradni Diagnostyki i Leczenia Chorób Piersi przeprowadzamy USG piersi, biopsję guzów piersi, małoinwazyjne leczenie guzków i torbieli piersi oraz ich usuwanie w znieczuleniu miejscowym.

W naszej ofercie znajduje się także szeroki wachlarz zabiegów chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Paniom niezadowolonym z kształtu swojego biustu proponujemy zabiegi korekcji kształtu i rozmiaru piersi, przeprowadzamy także zabiegi mastopeksji, czyli podnoszenia gruczołów piersiowych bez jednoczesnej korekcji ich wielkości, co daje efekt „odmłodzenia” piersi. Wykonujemy zabiegi modelujące oraz ujędrniające z zastosowaniem nowoczesnego urządzenia Body Tite, a także zabiegi chirurgii plastycznej w obrębie twarzy: korekcję kształtu uszu, nosa i ust, modelowanie owalu twarzy, usuwanie znamion i zmian skórnych. Przeprowadzamy nowoczesne, nieinwazyjne zabiegi antycellulitowe oraz innowacyjny lifting i odmładzanie skóry twarzy, szyi i dekoltu przy pomocy urządzenia Fractora. Likwidujemy zmarszczki i objawy starzenia się skóry iniekcjami botoksu i preparatów kwasu hialuronowego, wykonujemy zabiegi mezoterapii, mikrodermabrazji i peelingi medyczne. Naszym Pacjentkom oferujemy szeroki zakres usług z zakresu kosmetologii: zabiegi na twarz z zastosowaniem serum Czysty Tlen i aparatu Hialurox, modelowanie owalu twarzy falami radiowymi, depilację laserową, wybielanie zębów metodą Smilite, a także oczyszczanie organizmu Body Detox, makijaż permanentny oraz zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy.

Co leczymy

Pacjentom naszej kliniki oferujemy leczenie wielu schorzeń z różnych dziedzin medycyny. Przeprowadzamy diagnostykę i leczenie chorób kardiologicznych, takich jak choroba niedokrwienna serca, arytmia, dusznica czy astma oskrzelowa, a w trakcie leczenia stosujemy szeroki zakres badań z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu (EKG, EKG Holter, Holter ciśnieniowy). Leczymy choroby dermatologiczne, w tym trądzik, łuszczycę i różne odmiany grzybic, przeprowadzamy leczenie blizn przerosłych i łysienia plackowatego. W naszej ofercie znajduje się leczenie żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii, a także elektrokoagulacja „pajączków” i naczynek. Pacjentom oferujemy konsultacje i leczenie schorzeń z zakresu psychologii i psychiatrii (nerwice, psychozy, depresja, zaburzenia odżywiania), zajmujemy się też leczeniem chorób urologicznych. Udzielamy porad i konsultacji chirurgicznych, przeprowadzamy kwalifikacje do leczenia operacyjnego, zajmujemy się także konsultacjami specjalistycznymi w zakresie chorób, związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego (padaczka, migrena, stwardnienie rozsiane, udar mózgu, encefalopatia wątrobowa).

Istotnym elementem naszej oferty jest leczenie nadwagi i otyłości, w skład którego wchodzą konsultacje dietetyczne, opracowanie diety, kontrolę lekarską w trakcie trwania kuracji a także masaże lecznicze i ujędrniające. Program odchudzający uzupełniamy nowoczesnymi zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, które umożliwiają redukcję cellulitu, korektę powłok brzusznych oraz likwidację nadmiaru pozostałej po odchudzaniu skóry. Przeprowadzamy też chirurgiczne leczenie otyłości olbrzymiej oraz zespołu metabolicznego. Naszym Pacjentom oferujemy konsultacje i leczenie schorzeń z zakresu ortopedii i traumatologii, w tym leczenie chorób zwyrodnieniowych stawów, leczenie urazów sportowych stawów i mięśni, a także kwalifikacje do zabiegów operacyjnych.