Stomatologia Estetyczna i Mikroskopowa ArtDent Beauty & Care Dentistry - specjaliści

4,4 / 5  - 64 oceny »

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół stanowią wykwalifikowani specjaliści, ludzie z pasją, zarówno lekarze różnych specjalności stomatologicznych, jak i asystentki, higienistki oraz rejestratorki. Nasi pracownicy posiadają bogate doświadczenie zawodowe w pracy w wielu placówkach medycznych, dodatkowo nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i poszerzają wiedzę o najnowsze rozwiązania w zakresie: chirurgii z implantologią, protetyki, ortognatyki, ortodoncji, stomatologii mikroskopowej, endodoncji pod mikroskopem, stomatologii estetycznej oraz profilaktyki i higieny jamy ustnej. Uczestniczą również w kursach z profesjonalnej obsługi pacjenta, co gwarantuje pacjentom komfort, bezpieczeństwo i najlepsze efekty leczenia. 

Specjaliści w Stomatologia Estetyczna i Mikroskopowa ArtDent Beauty & Care Dentistry

lek. dent. Łukasz Adamski

lekarz Sopot

Lek. dent. Łukasz Adamski w 2017 roku ukończył kierunek lekarsko - dentystyczny na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym i obecnie jest w trakcie studiów doktoranckich na tej uczelni. Był stypendystą Ministra Zdrowia oraz laureatem nagród, m.in. nagrody rektora GUM d... więcej »

Szczegóły » Tel: 58 585pokaż numer

mgr Joanna Ortmann

higienistka stomatologiczna

Mgr Joanna Ortmann jest absolwentką kierunku Higienistka stomatologiczna i specjalizuje się w profilaktyce i higienie jamy ustnej oraz pracy z mikroskopem. Do niedawna (czerwiec 2019 r.) pracowała również jako główny wykładowca w szkole dla higienistek stomatolo... więcej »

Szczegóły » Tel: 58 585pokaż numer