poniedziałek
10:00 - 19:00
wtorek
10:00 - 19:00
środa
10:00 - 19:00
czwartek
10:00 - 19:00
piątek
10:00 - 19:00
sobota
-
niedziela
nieczynne

Specjalizujemy się w stomatologii i medycynie estetycznej. Proponujemy Państwu szereg nowoczesnych rozwiązań takich jak leczenie endodontyczne pod mikroskopem, odbudowa uzębienia przy użyciu systemu implantologicznego czy zaawansowana protetyka. Leczymy dorosłych i dzieci – nasi specjaliści cechują się znakomitym podejściem do najmłodszych. Mają świadomość, że pierwszy kontakt dziecka z dentystą jest niezwykle istotny w tworzeniu pozytywnego wizerunku stomatologa w świadomości małego pacjenta.

W ramach medycyny estetycznej zajmujemy się korekcją niedoskonałości wyglądu i odmładzaniem skóry naszych pacjentów. Znajdujemy rozwiązania na takie problemy jak zmarszczki, wypadające włosy, cellulit, otyłość miejscowa i wiele, wiele innych. Wśród naszych propozycji znajduje się Plasmage, ThermaVein oraz nici liftingujące. Przywracamy pacjentom młody wygląd za pomocą preparatów na bazie kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej, jak również urządzeń takich jak m.in. Dermapen. 

Ofertę Arte Clinic zamykają zabiegi i konsultacje kosmetologiczne oraz dietetyczne.

Poniżej znajdą Państwo cennik z pełną listą świadczonych przez nas usług.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Leczenie łysienia

Medycyna estetyczna

Leczenie zaburzeń odżywiania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Arte Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.