poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

ARTIMEX – EURODENT to wielospecjalistyczna klinika, która świadczy kompleksowe usługi medyczne w takich dziedzinach jak m.in. ortopedia, nefrologia, chirurgia i urologia. Lekarze ortopedzi przeprowadzają zabiegi rekonstrukcji narządów ruchu, zabiegi artroskopowe oraz przeszczepy łąkotki implantem kolagenowym. Prócz tego pomagamy pacjentom cierpiącym z powodu uszkodzenia ścięgien i nerwów obwodowych oraz halluksów. Wykonujemy odbarczenie zespołu cieśni kanału nadgarstka, a także operację przykurczu Dupuytrena. Zabiegi z zakresu ortopedii wykonują lekarze Michał Seemann, Robert Stroka i Dejan Simić.

Stosujemy leczenie osoczowymi czynnikami wzrostu. Celem terapii jest stymulacja procesów naprawczych oraz regeneracyjnych różnych tkanek po uszkodzeniu. W naszej raciborskiej placówce oferujemy szeroką diagnostykę w obrębie m.in. rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej, mammografii, USG oraz badań densytometrycznych.

Pełen zakres naszych usług znajdą Państwo w poniższym cenniku:

Czytaj więcej 

Przepraszamy, aktualnie nie umawiamy wizyt do Artimex.

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Artimex jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska