Artroskopia lecznicza stawu kolanowego Duszniki-Zdrój i okolice

Synonimy: artroskopia rekonstrukcyjna stawu kolanowego, artroskopia operacyjna stawu kolanowego, operacja artroskopowa stawu kolanowego więcej »

Bezpośrednio w Dusznikach-Zdroju nie dysponujemy placówką wykonującą artroskopia lecznicza stawu kolanowego, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Dusznik-Zdroju. Artroskopia lecznicza stawu kolanowego można przeprowadzić m.in. w Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji Kamienna Góra (50 km od Dusznik-Zdroju) w cenie 3 330 zł lub w SALUS Centrum Medyczne Kłodzko (19 km od Dusznik-Zdroju) gdzie cena za artroskopia lecznicza stawu kolanowego wynosi 3 650 zł. W wymienionej placówce artroskopia lecznicza stawu kolanowego wykonuje ortopeda. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.