Artroskopia lecznicza stawu kolanowego Warszawa

Synonimy: artroskopia rekonstrukcyjna stawu kolanowego, artroskopia operacyjna stawu kolanowego, operacja artroskopowa stawu kolanowego więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Artroskopia lecznicza stawu kolanowego Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Horizon Medical Center Gabinet zabiegowy w Horizon Medical Center

Artroskopia lecznicza stawu kolanowego to małoinwazyjny zabieg ortopedyczny, który trwa od 45 minut do półtorej godziny, w zależności od leczonej patologii kolana. Ortopeda wykonuje niewielkie nacięcia w okolicy stawu, przez które wprowadza kamerę i narzędzia artroskopu. Obraz operowanej okolicy ogląda na ekranie monitora. W trakcie artroskopii kolana można wyleczyć m.in. urazy, niestabilność ruchów w stawach, złamania śródstawowe oraz reumatoidalne zapalenie stawów, zmiany zwyrodnieniowe a także obecność ciał obcych lub wolnych w stawie.

Leczenie kolana za pomocą artroskopii w warszawskich placówkach ortopedycznych

Lekarzem, zajmującym się operacjami artroskopowymi stawu kolanowego, jest lek. med. Dariusz Grela, ortopeda i traumatolog (specjalizacja I stopnia w 1991 i II stopnia w 2000 roku), przyjmujący swoich pacjentów na terenie Warszawy. Do jego głównych zainteresowań zawodowych należy przeprowadzanie artroskopii nie tylko stawu kolanowego, ale także stawu barkowego. Z zakresu kolana wykonuje głównie operacje naprawcze uszkodzonych łąkotek oraz plastykę i przeszczepy więzadeł krzyżowych.

Artroskopia lecznicza stawu kolanowego oferowana jest także przez Klinikę Ortopedii, mieszczącą się w Wojskowym Instytucie Medycznym Centralnego Szpitala Klinicznego MON w Warszawie. Oprócz artroskopii operacyjnej kolana przeprowadza się również tutaj artroskopię diagnostyczną oraz zabiegi artroskopowe barku. Można poddać się tu operacjom naprawczym i rekonstrukcyjnym stawów, leczeniu chrząstki stawowej, operacyjnemu leczeniu uszkodzeń i chorób mięśni i ścięgien oraz operacyjnemu leczeniu guzów nowotworowych pierwotnych i przerzutowych kości i stawów.

Na artroskopię rekonstrukcyjną stawu kolanowego można udać się również do dr. n. med. Marcina Kowalskiego, specjalisty ortopedii i traumatologii (I stopnia od 1996 i II stopnia od 2002 roku), który doświadczenie ortopedyczne, głównie z zakresu artroskopii kolana, zdobywał w Polsce i za granicą - w Klinice i Katedrze Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz w klinice w Stanach Zjednoczonych, gdzie był stypendystą The Joint Arthroplasty Foundation Lousville. Leczy zmiany zwyrodnieniowe oraz urazy stawu kolanowego a także zajmuje się zabiegami protezowania stawu kolanowego.

Jaka jest cena operacji artroskopowej stawu kolanowego w Warszawie a jaka w Londynie?

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Medicum Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Medicum

Za zabieg chirurgii artroskopowej kolana w warszawskich klinikach ortopedycznych trzeba zapłacić kwotę 4 200 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to suma 3 600 funtów (20 100 zł) w Princess Grace Hospital, mieszczącym się w Londynie.

Artroskopia lecznicza stawu kolanowego - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 4 200 zł do 18 900 zł
 • Wrocław od 2 900 zł do 4 900 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Łódź od 3 500 zł
 • Katowice od 2 700 zł do 4 500 zł
 • Kraków od 4 300 zł do 7 500 zł
 • Częstochowa od 2 600 zł do 5 000 zł
 • Bydgoszcz od 2 980 zł do 3 000 zł
 • Rzeszów od 3 500 zł
 • Zielona Góra od 4 000 zł
 • Szczecin od 4 400 zł do 4 900 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu artroskopia lecznicza stawu kolanowego także w miastach pobliżu Warszawy, takich jak: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki lub Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.