Artroskopowe leczenie nawykowego zwichnięcia stawu barkowego Sosnowiec i okolice

Synonimy: plastyka niestabilności stawu ramienno-łopatkowego metodą artroskopową, korekcja artroskopowa niestabilności barku, artroskopia w leczeniu niestabilności stawu ramiennego więcej »

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą artroskopowe leczenie nawykowego zwichnięcia stawu barkowego, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Sosnowca. Artroskopowe leczenie nawykowego zwichnięcia stawu barkowego można przeprowadzić m.in. w AVIMED w Katowicach (6 km od Sosnowca) w cenie 6 800 zł. W wymienionej placówce artroskopowe leczenie nawykowego zwichnięcia stawu barkowego wykonuje ortopeda. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa artroskopowe leczenie nawykowego zwichnięcia stawu barkowego w Sosnowcu jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska