4,3 / 5  - 314 oceny »

Ceny konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy popularne zabiegi wykonywane w AVIMED w Katowicach, a poniżej znajduje się pełny cennik placówki.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Leczenie chorób kręgosłupa

Neurochirurgia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik AVIMED jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w AVIMED

Szpital AVIMED specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach z zakresu ortopedii i traumatologii. Jako jedna z niewielu placówek w Polsce przeprowadza zabiegi endoprotezoplastyki stawu ramiennego. Nasi specjaliści wykonują zabiegi z zakresu neurochirurgii, w tym innowacyjny zabieg  selektywnej rizotomii korzeni grzbietowych oraz rekonstrukcje splotu barkowego. Wykonują procedury w ramach chirurgii ogólnej, onkologicznej i plastycznej. Podejmują się diagnostyki i leczenia schorzeń urologicznych, w tym leczenia raka prostaty metodą HIFU.

Pomagamy pacjentom walczyć z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Proponujemy szeroki wachlarz zabiegów medycyny estetycznej. W naszym szpitalu stawiamy na małoinwazyjne metody zabiegowe, walczymy z bólem pooperacyjnym oraz dbamy o to, aby pacjenci jak najszybciej rozpoczęli profesjonalną rehabilitację. Do Państwa dyspozycji oddajemy także szereg specjalistycznych poradni.

Szczegółową ofertę naszego szpitala znajdą Państwo w poniższym cenniku: