ocena 4.5 / 5 (40 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Szpital AVIMED specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach z zakresu ortopedii i traumatologii. Jako jedna z niewielu placówek w Polsce przeprowadza zabiegi endoprotezoplastyki stawu ramiennego. Nasi specjaliści wykonują zabiegi z zakresu neurochirurgii, w tym innowacyjny zabieg  selektywnej rizotomii korzeni grzbietowych oraz rekonstrukcje splotu barkowego. Wykonują procedury w ramach chirurgii ogólnej, onkologicznej i plastycznej. Podejmują się diagnostyki i leczenia schorzeń urologicznych, w tym leczenia raka prostaty metodą HIFU.

Pomagamy pacjentom walczyć z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Proponujemy szeroki wachlarz zabiegów medycyny estetycznej. W naszym szpitalu stawiamy na małoinwazyjne metody zabiegowe, walczymy z bólem pooperacyjnym oraz dbamy o to, aby pacjenci jak najszybciej rozpoczęli profesjonalną rehabilitację. Do Państwa dyspozycji oddajemy także szereg specjalistycznych poradni.

Szczegółową ofertę naszego szpitala znajdą Państwo w poniższym cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane AVIMED w Katowicach.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Leczenie chorób kręgosłupa

Neurochirurgia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik AVIMED jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska