Badanie USG Doppler Gorzów Wlkp.

badania USG Doppler naczyń krwionośnych, badania ultrasonograficzne naczyń krwionośnych, USG Doppler naczyń obwodowych więcej »

Badanie Dopplerowskie w Gorzowie Wlkp. - informacje

Kadra w Klinika Chirurgii Jednego Dnia Kadra w Klinika Chirurgii Jednego Dnia "EZ"

USG Doppler jest nieinwazyjnym badaniem przepływu krwi w naczyniach krwionośnych, które pozwala na wykrycie ewentualnych patologii w obrębie żył i tętnic. Diagnostyka dopplerowska stosowana jest na każdym etapie procesu diagnostyczno-leczniczego schorzeń układu żylnego. Procedura jest zupełnie bezbolesna i trwa najczęściej od kilkunastu do 25 minut (w zależności od warunków anatomicznych). Ultrasonografia dopplerowska wykorzystywana jest m.in. do oceny tętnic i żył kończyn dolnych, tętnic szyjnych i kręgowych oraz aorty brzusznej.

Diagnostyka dopplerowska w Gorzowie Wielkopolskim – kto ma ją w swojej ofercie

USG metodą Dopplera wykonać może lek. med. Krystian Szut, internista, który doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chorób Wewnętrznych, Nadciśnienia Tętniczego, Endokrynologii i Gastroenterologii w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim. Badania dopplerowskie przeprowadza od 2010 roku. Poddać się u niego można badaniu USG Dopplera tętnic szyjnych i kręgowych oraz żył i tętnic kończyn dolnych, udać się do niego można również na USG jamy brzusznej i tkanek miękkich oraz USG tarczycy. Jego oferta obejmuje ponadto konsultacje internistyczne oraz EKG.

W Gorzowie Wielkopolskim badania USG Doppler przeprowadza się także w Przychodni NZOZ Hipokrates. Placówka funkcjonuje od 2000 roku i jest wyposażona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny firmy General Electric w tym ultrasonograf E-6 oraz Logiq 400 MD. W ośrodku pacjenci poddać się mogą USG jamy brzusznej (dorośli i dzieci), piersi, ślinianek oraz tarczycy, oferta Przychodni obejmuje ponadto diagnostykę ultrasonograficzną prostaty i jąder oraz USG przezciemiączkowe (badanie głowy u noworodków i niemowląt).

Na diagnostykę dopplerowską w Gorzowie Wielkopolskim udać się można również do Centrum Chirurgii i Stomatologii Jaworuccy. W ośrodku pacjenci poddać się mogą USG metodą Dopplera żył i tętnic kończyn dolnych oraz tętnic szyjnych i kręgowych. W placówce przeprowadza się także USG jamy brzusznej, tarczycy, szyi oraz piersi. Oferta Centrum obejmuje cały szereg procedur z zakresu chirurgii naczyniowej, w tym miniflebektomię, operacyjne leczenie żylaków kończyn dolnych (stripping żyły odpiszczelowej lub odstrzałkowej) oraz ambulatoryjne usunięcie żylaków kończyn dolnych z mapowaniem USG dolor-Duplex (skleroterapia żylaków kończyn dolnych).

Cena badania ultrasonograficznego naczyń krwionośnych w Gorzowie Wielkopolskim i w Barcelonie

Sala operacyjna w Klinika Chirurgii Jednego Dnia Sala operacyjna w Klinika Chirurgii Jednego Dnia "EZ"

W Gorzowie Wielkopolskim za badanie USG Doppler zapłacić trzeba około 100 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa: przykładowo, w Diagnóstico Arvi - Hospital Delfos w Barcelonie wynosi ona 220 euro, czyli około 990 złotych.

Badania USG Doppler - ceny w Gorzowie Wlkp. na tle innych miast

 • Gorzów Wlkp. od 150 zł
 • Żelice od 150 zł
 • Warszawa od 110 zł do 450 zł
 • Kraków od 16 zł do 1 000 zł
 • Wrocław od 140 zł do 300 zł
 • Łódź od 100 zł do 253 zł
 • Poznań od 100 zł do 253 zł
 • Częstochowa od 80 zł do 300 zł
 • Białystok od 100 zł do 253 zł
 • Gdańsk od 130 zł do 253 zł
 • Bydgoszcz od 150 zł do 400 zł
 • Lublin od 100 zł do 250 zł
 • Radom od 100 zł do 280 zł
Badania USG Doppler cena »