Beauty Centrum Estetyki - cennik

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Nasze Centrum oferuje zabiegi o działaniu anti-aging. Procedury medyczne z zakresu medycyny estetycznej pozwolą pacjentom zachować młody wygląd, usunąć zmarszczki i przywrócić skórze dawną jędrność. Do oferty należą iniekcje kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej czy zabiegi mezoterapii igłowej.

Proponujemy paniom poprawę wyglądu miejsc intymnych przy pomocy laserowych zabiegów ginekologii estetycznej. Przeprowadzamy także laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu.

Wykonywane w naszym Centrum zabiegi pozwolą pozbyć się zmian skórnych, rozstępów i blizn, a także cieszyć smukłą sylwetką i skórą bez cellulitu. Wykorzystujemy możliwości, jakie stwarzają nowoczesne systemy do walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej (m.in. Endermologie®, lipoliza bezigłowa).

W strefie SPA zrelaksują się Państwo podczas odprężającego masażu. Wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne na skórę twarzy i ciała.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą świadczonych w naszym Centrum Estetyki usług medycznych i kosmetycznych.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Beauty Centrum Estetyki jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska