r
5,0 / 5  - 230 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Masaże

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Beauty Centrum Estetyki jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Beauty Centrum Estetyki

Nasze Centrum oferuje zabiegi o działaniu anti-aging. Procedury medyczne z zakresu medycyny estetycznej pozwolą pacjentom zachować młody wygląd, usunąć zmarszczki i przywrócić skórze dawną jędrność. Do oferty należą iniekcje kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej czy zabiegi mezoterapii igłowej.

Proponujemy paniom poprawę wyglądu miejsc intymnych przy pomocy laserowych zabiegów ginekologii estetycznej. Przeprowadzamy także laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu.

Wykonywane w naszym Centrum zabiegi pozwolą pozbyć się zmian skórnych, rozstępów i blizn, a także cieszyć smukłą sylwetką i skórą bez cellulitu. Wykorzystujemy możliwości, jakie stwarzają nowoczesne systemy do walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej (m.in. Endermologie®, lipoliza bezigłowa).

W strefie SPA zrelaksują się Państwo podczas odprężającego masażu. Wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne na skórę twarzy i ciała.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą świadczonych w naszym Centrum Estetyki usług medycznych i kosmetycznych.