ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Placówka Beauty Centrum Estetyki została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

1 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Beauty Centrum Estetyki powstało w 2002 roku i cały czas dynamicznie się rozwija. Do dyspozycji klientów jest siedem gabinetów kosmetycznych, w których wykonujemy zabiegi na twarz i ciało. Dwa gabinety przeznaczone zostały na zabiegi wyszczuplające i na masaż urządzeniem Endermologie. Kolejny gabinet jest przeznaczony na zabiegi SPA. W każdym gabinecie jest tylko jedno stanowisko kosmetyczne, co stwarza miłą i intymną atmosferę. W oddzielnym gabinecie przyjmuje lekarz dermatolog, który udziela porad i wykonuje zabiegi likwidujące zmarszczki oraz świadczy szereg innych usług z zakresu medycyny estetycznej. Najczęściej umawiam do dr Bożeny Dziankowskiej – Bartkowiak. Jest absolwentką wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. W Centrum Estetyki Beauty wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, m.in. powiększanie i korekcję ust, usuwanie zmarszczek (Botox), leczenie nadpotliwości, mezoterapię igłową, zamykanie naczynek krwionośnych i wiele innych. Klientki podkreślają, że Pani doktor to świetny lekarz! Klientki szczerze ją polecają i mówią, że Pani Bożena ma świetny kontakt ze swoimi pacjentkami. Chwalą także jej zaangażowanie i cierpliwość." - Ewa A. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

RM
5.0
RM
Dodano: 30 października 2017
Tytuł:
"Miła profesjonalna obsługa, super wyposażenie."
Miła profesjonalna obsługa, wyposażenie.
Zabieg:
Leczenia chrapania / bezdechu sennego laserem (wrzesień 2017)
Lekarz:
dr n. med. Dorota Czech
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska