Cennik

Konsultacje

Medycyna estetyczna

Fizykoterapia

Masaże

Ważna informacja

Prezentowany cennik Beauty Club Lemone jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Więcej o usługach w Beauty Club Lemone

Beauty Club Lemoné ma w swojej ofercie szeroki zakres różnorodnych zabiegów. Klienci placówki mogą skorzystać z licznych procedur medycyny estetycznej, takich jak wypełnianie zmarszczek i wygładzanie skóry preparatami kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej, do rewitalizacji skóry oraz poprawy jej napięcia korzysta się z kwasu polimlekowego Sculptra. Nici hialuronowe Hydrolift oraz nowoczesny zabieg Restylane Hydrobalans, które skutecznie pobudzają fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i utrzymują odpowiedni poziom nawilżenia skóry są znakomitymi zabiegami w każdym wieku. Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego podawane są nowoczesną metodą SoftFillingu z wykorzystaniem mikrokaniul, co znacznie zwiększa komfort Pacjenta w trakcie zabiegu, do minimum redukuje też ryzyko powstawania krwiaków lub siniaków. W ofercie znajduje się mezoterapia igłowa, powiększanie i modelowanie ust, nieoperacyjna korekta nosa, zabieg poprawy jakości skóry maską tretinoinową SkinFit oraz nieinwazyjne usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej przy pomocy lipolizy iniekcyjnej. Również medycyna przeciwstarzeniowa walczy z negatywnymi efektami upływu czasu m.in. przy pomocy odmładzających terapii hormonalnych, nowoczesnej suplementacji oraz indywidualnie dobranych terapii żywieniowych.

Przeprowadzane są zabiegi z zakresu laseroterapii: przy pomocy nowoczesnych systemów laserowych usuwa się zbędne owłosienie na twarzy i ciele, rozstępy, blizny i inne defekty skórne, wykonuje się także laserowe peelingi oraz zabiegi laserowego fotoodmładzania skóry. W ofercie znajdą Państwo różnorodne zabiegi kosmetologiczne, obejmujące zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, makijaż, a także pielęgnację dłoni i stóp. Klienci mogą skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych twarzy kosmetykami Dermalogica, mezoterapii bezigłowej ExcellDerm i mikrodermabrazji Sapphire, wykonuje się także peelingi chemiczne i kawitacyjne oraz zabiegi jonoforezy i sonoforezy. W zakresie pielęgnacji ciała stosuje się terapię próżniową urządzeniem BodyHealth oraz elektrostymulację urządzeniem NewLife, wykonuje się też szeroki wachlarz różnorodnych makijaży (m.in. ślubny, wieczorowy, leczniczy), a także przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz przekłuwanie uszu. W ofercie Beauty Club Lemoné znajdują się zabiegi pielęgnacyjne dla dłoni (manicure na ciepło, Spa manicure) i stóp, w tym zabieg parafinowy, masaż reflektoryczny stóp i pedicure leczniczy.

Co leczymy

Klienci Beauty Club Lemoné mogą poddać się leczeniu różnych problemów estetycznych. Skuteczne jest też leczenie nadmiernej potliwości z zastosowaniem iniekcji toksyny botulinowej, usuwanie nieestetycznych przebarwień preparatami depigmentacyjnymi Cosmelan i Dermamelan. Osobom z problemem nadmiernego wypadania włosów oferuje się zabiegi laserem biostymulacyjnym oraz mezoterapię skóry głowy, usuwa się szpecące blizny potrądzikowe, rumień i popękane naczynka. Do usuwania niedoskonałości skóry stosuje się odpowiednio dobrane peelingi medyczne oraz terapię laserową z wykorzystaniem najnowocześniejszych systemów laserowych. Działanie światła lasera wykorzystuje się także w leczeniu grzybicy paznokci i cellulitu oraz do redukcji blizn przerostowych.