poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 20:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 20:00
piątek
10:00 - 20:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Umawianie wizyt

34 399pokaż numer

Adres i dane kontaktowe

Beauty Club Lemone
ul. Okólna 62
Częstochowa

Beauty Club Lemone na mapie

Klinika Beauty Club Lemoné zlokalizowana jest niedaleko od centrum Częstochowy, w cichej, spokojnej i pełnej zieleni okolicy, gwarantującej spokój i poczucie intymności. Od najbliższego przystanku autobusowego dzieli nas zaledwie kilkuminutowy spacer (około 300m), placówka znajduje się także w odległości 2,5 km od Dworca PKP Częstochowa Główna. Bez trudu dostaną się do nas również te osoby, które preferują podróże drogą lotniczą – podróż z oddalonego o 40km Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice zajmuje około 40 minut.

Klienci spoza Częstochowy, którzy wizytę w naszym gabinecie chcieliby połączyć ze zwiedzaniem atrakcji turystycznych miasta, mogą łatwo dotrzeć z Lemoné do najbardziej atrakcyjnych punktów Częstochowy. Słynny częstochowski klasycystyczny ratusz znajduje się w odległości niecałych trzech kilometrów od placówki, nieco ponad trzy kilometry dzielą nas od Starego Rynku z zabytkowymi kamienicami. Warto również odwiedzić Muzeum Produkcji Zapałek (4km od placówki) i sanktuarium oraz zespół Klasztorny na Jasnej Górze z cudownym obrazem Czarnej Madonny, które znajdują się w odległości 2km od Lemoné. Z kolei miłośnicy zieleni i odpoczynku na świeżym powietrzu z pewnością chętnie pospacerują po częstochowskich parkach, wśród których warto wymienić Park im. Stanisława Staszica (1,5km) czy Skwer Kaliny Jędrusik (1,2km).

Czytaj więcej
Częstochowa, ul. Okólna 62

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska