poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 20:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 20:00
piątek
10:00 - 20:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Personel Beauty Club Lemone

Personel Beauty Club Lemoné tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, dla których poprawa wyglądu i samopoczucia Klientów to nie tylko praca, ale także pasja. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej przeprowadza lek. med. Agnieszka Tomala – absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i specjalista medycyny przeciwstarzeniowej. Dr Tomala medycyną estetyczną zajmuje się od 2001 roku, a szerokie doświadczenie i dziesiątki odbytych kursów i szkoleń pozwalają jej przeprowadzać zabiegi skuteczne i całkowicie bezpieczne.

W skład personelu placówki wchodzą także trzy doświadczone kosmetyczki: Marta (przeprowadza zabiegi z zakresu kosmetyki leczniczej twarzy i pedicure), Kasia – specjalistka kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej i upiększającej, oraz Asia, oferująca zabiegi kosmetyczne na twarz oraz ciało, ze szczególnym uwzględnieniem kosmetyki leczniczej i pielęgnacyjnej twarzy, która jest także wykładowcą i instruktorem zajęć praktycznych dla przyszłych techników usług kosmetycznych w szkole policealnej.

W trosce o najwyższe standardy przeprowadzanych zabiegów oraz satysfakcję Klientów, personel Beauty Club Lemoné systematycznie podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa nową wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach naukowych. Wśród licznych kursów, których uczestniczką była dr Tomala, warto wymienić specjalistyczne szkolenie dotyczące zaawansowanych technik użycia preparatu Restylane, program szkoleniowy preparatu Sculptra, kurs na temat zastosowania toksyny botulinowej w zabiegach odmładzania twarzy oraz konferencję „Twarz w medycynie estetycznej”. Również Marta, Kasia i Asia regularnie uczestniczą w kursach i szkoleniach z zakresu kosmetyki: uczestniczyły m.in. w szkoleniach z zakresu mikrodermabrazji korundowej i diamentowej, przedłużania i zagęszczania rzęs oraz peelingów kawitacyjnych, były również uczestniczkami kursów poświęconych mikromezoterapii oraz technikom makijażu.

Czytaj więcej 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska