poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Klinika specjalizuje się w szeregu zabiegów upiększających i wyszczuplających. Za pomocą nici liftingujących Shilouette Soft korygujemy fałdy nosowo-wargowe, zmarszczki mimiczne, a także poprawiamy owal twarzy. Zabieg jest wskazany u pacjentów, których skóra traci jędrność, zanika wyraźny owal twarzy, zarys żuchwy jest mniej ostry lub brwi i powieki zaczynają opadać, oraz w przypadku opadających kącików ust i wydatnych bruzd nosowo-wargowych. Zabieg mezoterapii igłowej jak i bezigłowej polecany jest pacjentom, których skóra poszarzała, utraciła jędrność czy przebarwiła się. Kuracja polega na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych. Uzyskujemy efekt głębokiego ujędrnienia i wygładzenia.

Przebarwienia i blizny usuwamy laserem eCO2 firmy Lutronic. Niwelujemy oznaki starzenia głębokim liftingiem bez skalpela Thermage oraz Ultra Skin II HIFU, a także zabiegami z użyciem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego.

Cellulit usuwamy poprzez zabieg TriLipo Maximus Med oraz przy pomocy Fali akustycznej Storz Medical. Dzięki zabiegom Endermology LPG uzyskujemy efekt wyszczuplenia sylwetki.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Beauty Derm Europejski Instytut Dermatologii Estetycznej Laserowej i Kosmetyki jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska