4,9 / 5

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Masaże

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Beauty Derm Europejski Instytut Dermatologii Estetycznej Laserowej i Kosmetyki jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Beauty Derm Europejski Instytut Dermatologii Estetycznej Laserowej i Kosmetyki

Klinika specjalizuje się w szeregu zabiegów upiększających i wyszczuplających. Za pomocą nici liftingujących Shilouette Soft korygujemy fałdy nosowo-wargowe, zmarszczki mimiczne, a także poprawiamy owal twarzy. Zabieg jest wskazany u pacjentów, których skóra traci jędrność, zanika wyraźny owal twarzy, zarys żuchwy jest mniej ostry lub brwi i powieki zaczynają opadać, oraz w przypadku opadających kącików ust i wydatnych bruzd nosowo-wargowych. Zabieg mezoterapii igłowej jak i bezigłowej polecany jest pacjentom, których skóra poszarzała, utraciła jędrność czy przebarwiła się. Kuracja polega na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych. Uzyskujemy efekt głębokiego ujędrnienia i wygładzenia.

Przebarwienia i blizny usuwamy laserem eCO2 firmy Lutronic. Niwelujemy oznaki starzenia głębokim liftingiem bez skalpela Thermage oraz Ultra Skin II HIFU, a także zabiegami z użyciem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego.

Cellulit usuwamy poprzez zabieg TriLipo Maximus Med oraz przy pomocy Fali akustycznej Storz Medical. Dzięki zabiegom Endermology LPG uzyskujemy efekt wyszczuplenia sylwetki.