Recepcja, poczekalnia Beauty Design Med Studio Recepcja, poczekalnia Beauty Design Med Studio Gabinet zabiegowy Beauty Design Med Studio Oferta, ćwiczenia, zabiegi Beauty Design Med Studio Gabinet zabiegowy Beauty Design Med Studio Recepcja, poczekalnia Beauty Design Med Studio Wygląd zewnętrzny Beauty Design Med Studio Beauty Design Med Studio - logo

Informacje ogólne o Beauty Design Med Studio

Beauty Design Med Studio to wyjątkowy gabinet piękna, znajdujący się w gdańskiej, nadmorskiej dzielnicy Przymorze, zaledwie kilkaset metrów od molo. Wychodzimy z założenia, iż znaczenie ma każdy szczegół, dlatego nasi specjaliści dbają o piękny i młody, ale przede wszystkim naturalny wygląd swoich pacjentów. Nasz gabinet powstał z myślą o osobach, które cenią sobie zwłaszcza naturalność oraz szybkie efekty bez bólu i długotrwałej rekonwalescencji.

W naszej ofercie, skierowanej zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, znajdą Państwo szeroki zakres zabiegów mających na celu redukcję zmarszczek, zniwelowanie niedoskonałości oraz odnowę i rewitalizację okolic twarzy, szyi i dekoltu. W tym celu stosujemy nowoczesny sprzęt, a także wysokiej klasy preparaty na bazie kwasu hialuronowego oraz botoksu produkcji szwajcarskiej firmy Teoxane. W celu ujędrnienia i napięcia twarzy przeprowadzamy bezoperacyjny lifting za pomocą nici Silhouette, natomiast w celu uwypuklenia wybranych obszarów twarzy wykonujemy tzw. wolumetrię.

Nasi specjaliści w trosce o jak najwyższą jakość i efekt  zabiegu przed każdą wizytą przeprowadzają konsultację, podczas której dostosowują procedurę do potrzeb i oczekiwań pacjentów. Cechuje ich nie tylko bogate doświadczenie, lecz również empatia. Dzięki ich umiejętnościom oraz certyfikowanym urządzeniom i preparatom mogą się Państwo czuć bezpiecznie i komfortowo.

Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronne gabinety oraz przytulnie urządzoną poczekalnię. Gwarantujemy kameralną atmosferę oraz dyskrecję.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług gabinetu Beauty Design Med Studio.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

Dokładamy wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez nas usług szła w parze z komfortowymi warunkami pobytu. W związku z tym dbamy, aby w Beauty Design czuli się Państwo bezpiecznie. Zapewniamy atrakcyjne i konkurencyjne ceny, gwarantujemy troskliwe, indywidualne podejście ze strony przeprowadzającego zabiegi lekarza. Oferujemy m.in:

  • Wysokiej jakości sprzęt i preparaty – stosowane przez nas urządzenia spełniają wszystkie normy i posiadają niezbędne certyfikaty, a materiały kosmetyczne, na których pracujemy, pochodzą od renomowanych producentów.
  • Gustownie zaaranżowane wnętrza – zarówno gabinety, jak i poczekalnia urządzone są w nowoczesny i gustowny sposób, a ich wnętrza utrzymane w jasnej tonacji, tak aby czuli się u nas Państwo komfortowo.
  • Bezprzewodowy internet – umożliwiamy pacjentom korzystanie z bezprzewodowego internetu Wi-Fi.
  • Obcojęzyczny personel – nasi specjaliści posługują się językiem angielskim oraz hiszpańskim, dzięki czemu pacjenci z zagranicy mogą czuć się u nas swobodnie.
  • Dogodne formy płatności – umożliwiamy płatność gotówką oraz w ratach.
  • Parking – przy budynku, w którym mieści się nasz gabinet, znajduje się bezpłatny parking.

Osiągnięcia i certyfikaty Beauty Design Med Studio

Jesteśmy jednym z nielicznych na Pomorzu tak nowoczesnych gabinetów medycyny estetycznej oraz kosmetologii. O jakości świadczonych przez nas usług świadczy zadowolenie pacjentów oraz fakt, iż przyjeżdżają do nas z całego kraju, a nawet zagranicy. Posiadamy wyłącznie atestowany, certyfikowany sprzęt, spełniający wszelkie normy i używany z powodzeniem w gabinetach na całym świecie.

Specjaliści Beauty Design Med Studio cały czas dbają o swój rozwój zawodowy. Systematycznie uczestniczą w kursach i szkoleniach oraz sympozjach mających na celu poszerzyć ich wiedzę i umiejętności praktyczne.