Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Beauty Design Med Studio jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Beauty Design Med Studio

W bogatej ofercie gabinetu znajdują się zabiegi, dzięki którym poczują się Państwo pięknie i młodo, a cera nabierze blasku. Nasze usługi obejmują bezinwazyjne zabiegi na twarz dekolt oraz szyję. W tym celu stosujemy nowoczesne urządzenia oraz preparaty lidera w branży kosmetycznej, szwajcarskiej firmy Teoxane. Dzięki nim wypełniamy zmarszczki wokół ust, bruzdy nosowo-wargowe oraz pozbawione objętości obszary twarzy, a także powiększamy i modelujemy usta.

Osobom chcącym rozświetlić i „zagęścić” skórę proponujemy zabieg z użyciem preparatów na bazie kwasu hialuronowego Redensity I i Redensity II, które stosujemy również do wypełniania tzw. doliny łez. Za pomocą toksyny botulinowej usuwamy zmarszczki mimiczne i leczymy nadpotliwość. Osobom,  które chcą poprawić owal twarzy, proponujemy bezinwazyjny lifting z użyciem nici Silhouette-Soft, dający natychmiastowe efekty, trwające od 12 do 18 miesięcy.