Beauty Design Med Studio - cennik

poniedziałek
11:30 - 14:00
wtorek
11:30 - 18:00
środa
11:30 - 14:00
czwartek
11:30 - 14:00
piątek
11:30 - 14:00
sobota
-
niedziela
nieczynne

W bogatej ofercie gabinetu znajdują się zabiegi, dzięki którym poczują się Państwo pięknie i młodo, a cera nabierze blasku. Nasze usługi obejmują bezinwazyjne zabiegi na twarz dekolt oraz szyję. W tym celu stosujemy nowoczesne urządzenia oraz preparaty lidera w branży kosmetycznej, szwajcarskiej firmy Teoxane. Dzięki nim wypełniamy zmarszczki wokół ust, bruzdy nosowo-wargowe oraz pozbawione objętości obszary twarzy, a także powiększamy i modelujemy usta.

Osobom chcącym rozświetlić i „zagęścić” skórę proponujemy zabieg z użyciem preparatów na bazie kwasu hialuronowego Redensity I i Redensity II, które stosujemy również do wypełniania tzw. doliny łez. Za pomocą toksyny botulinowej usuwamy zmarszczki mimiczne i leczymy nadpotliwość. Osobom,  które chcą poprawić owal twarzy, proponujemy bezinwazyjny lifting z użyciem nici Silhouette-Soft, dający natychmiastowe efekty, trwające od 12 do 18 miesięcy.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Beauty Design Med Studio jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska