4,6 / 5  - 129 ocen »
Gabinet konsultacyjny Beauty Group Gabinet konsultacyjny Beauty Group Zabieg, operacja Beauty Group Zabieg, operacja Beauty Group Zabieg, operacja Beauty Group Nasi goście Beauty Group Pacjenci Beauty Group Zabieg, operacja Beauty Group Zabieg, operacja Beauty Group Zabieg, operacja Beauty Group Zabieg, operacja Beauty Group Zabieg, operacja Beauty Group Zabieg, operacja Beauty Group Zabieg, operacja Beauty Group Wygląd zewnętrzny Beauty Group Klinika Beauty Group

Informacje ogólne o Beauty Group

Klinika chirurgii plastycznej Beauty Group to doskonale wyposażona placówka medyczna, jedna z najbardziej znanych i cenionych klinik chirurgii plastycznej w Polsce. Na rynku usług medycznych funkcjonuje od wielu lat, za cel stawiając sobie świadczenie usług na najwyższym poziomie, w zgodzie z najnowszymi osiągnięciami, w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze. W placówce przeprowadzany jest szeroki zakres zabiegów chirurgii plastycznej, m.in. operacje powiększania, podniesienia lub pomniejszania biustu, zabiegi korekcyjne w obrębie twarzy (np. plastyka nosa, lifting twarzy, korekta odstających uszu czy korekta powiek). Oferowane jest także modelowanie sylwetki (plastyka brzucha, liposukcja itp.) i szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej. W klinice pacjenci mogą liczyć na pełną, kompleksową opiekę, która obejmuje szczegółowe konsultacje specjalistyczne (odbywające się w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim), zabieg oraz lekarsko-pielęgniarską opiekę pozabiegową.

Mając na uwadze jak najlepsze efekty estetyczne przeprowadzanych zabiegów oraz pełną satysfakcję pacjentów, kadrę medyczną kliniki Beauty Group tworzą doświadczeni lekarze z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy pomoc w odzyskaniu atrakcyjnego wyglądu traktują nie jak pracę, ale jak pasję, i którzy do każdego zabiegu pochodzą z równym zaangażowaniem oraz starannością. Każdy z nich jest specjalistą w swojej dziedzinie, każdy cieszy się szacunkiem w środowisku lekarskim oraz zaufaniem. W trosce o ich najwyższą satysfakcję regularnie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w polskich i międzynarodowych kursach i szkoleniach specjalistycznych, są też członkami prestiżowych towarzystw naukowych. Wiedzę i doświadczenie lekarzy uzupełnia najnowocześniejsze wyposażenie placówki, które gwarantuje osobom, decydującym się na skorzystanie z usług kliniki całkowite bezpieczeństwo.

Do potrzeb, problemów i obaw każdego pacjenta personel kliniki podchodzi w sposób indywidualny, otaczając go pełną opieką lekarską. Współpracujący z Beauty Group lekarze poświęcają każdemu maksimum swojego czasu i uwagi, cierpliwie odpowiadając na wszystkie pytania i przystępnie objaśniając specyfikę poszczególnych zabiegów. Do dyspozycji pacjentów jest stylowa, otoczona ogrodem willa, komfortowo wyposażona i elegancko umeblowana. Położenie w pięknej dzielnicy willowej na skraju Lasu Arkońskiego znacząco podnosi komfort przebywania na terenie kliniki i przyspiesza powrót do pełni sił po zabiegu.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Klinika Beauty Group jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt wysokiej klasy, pochodzący od czołowych producentów wyposażenia medycznego na świecie. Wszystkie stosowane personel medyczny urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Oprócz doskonale wyposażonego bloku medycznego placówka dysponuje doskonałym sprzętem do przeprowadzania poszczególnych zabiegów:

 • Laser medyczny eCO2 – nowoczesny laser medyczny firmy Lutronic, którego działanie polega na tworzeniu ogromnych ilości niewielkich, ale głębokich nakłuć na skórze, co pobudza jej naturalne procesy regeneracyjne. Dzięki zastosowaniu tego lasera możliwe jest skuteczne usuwanie defektów estetycznych skóry, takich jak przebarwienia, rozstępy, rozległe zmiany naczyniowe i efekty fotostarzenia. Działanie wiązki laserowej pozwala również redukować blizny potrądzikowe, pooperacyjne, powypadkowe i oparzeniowe. Laser eCO2 posiada certyfikaty CE i FDA, co świadczy o całkowitym bezpieczeństwie jego stosowania i potwierdza skuteczność terapii.
 • Laser Fotona Spectro SP Touch – najnowocześniejsza, wszechstronna platforma laserowa, umożliwiająca przeprowadzenie szeregu innowacyjnych zabiegów z dziedziny dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii oraz ginekologii. Urządzenie pozwala na wykonanie wielu procedur, które poprawiają komfort życia i są alternatywą dla zabiegów chirurgicznych, przy okazji gwarantując jakość, precyzję i bezpieczeństwo.
 • Micro Aire – nowoczesne urządzenie do liposukcji wibracyjnej, przeprowadzanej metodą PAL (Power-Assisted Lipoplasty). Zaletą urządzenia jest możliwość przeprowadzenia bardzo precyzyjnego zabiegu przy stosunkowo niewielkiej inwazyjności.
 • Ultrasonograf – nowoczesny aparat do USG z funkcją Doppler, która umożliwia ocenę przepływu krwi w tętnicach i żyłach.  Badanie takie jest przeprowadzane np. przez zabiegami skleroterapii leczącej żylaki kończyn dolnych.
 • Aparat do znieczuleń Dräger Fabius.
 • Mankiety przeciwzakrzepowe Flowtron ACS 900.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Elegancki, komfortowo wyposażony budynek, najnowocześniejszy sprzęt medyczny, wykwalifikowany zespół lekarsko-pielęgniarski i uprzejmy, kompetentny personel – to wszystko tworzy obraz miejsca, w którym dobro i satysfakcja pacjenta są zawsze na pierwszym miejscu.

Oto szereg udogodnień, wprowadzonych w klinice:

 • Nowoczesny budynek – klinika Beauty Group mieści się w eleganckiej, stylowej willi, otoczonej ogrodem i położonej w pełnej zieleni dzielnicy willowej Szczecina. Komfortowe, przytulne pokoje w części hotelowej sąsiadują ze sterylnym, doskonale wyposażonym blokiem operacyjnym, tworząc harmonijne połączenie między klasyką a nowoczesnością. Część zabiegowa spełnia najwyższe światowe standardy dla tego typu obiektów, a sala operacyjna wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, dzięki czemu wszystkie operacje są przeprowadzane w warunkach komfortowych dla lekarza i bezpiecznych dla pacjenta. Sale pooperacyjne wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt do monitorowania czynności życiowych pacjentów. Ich stan po zabiegu jest również na bieżąco kontrolowany przez wykwalifikowany personel medyczny placówki.
 • Kompetentny personel – o najwyższe standardy obsługi w naszej placówce dba kompetentny i uprzejmy personel administracyjny, dla którego zachowanie dyskrecji, a także komfort i dobre samopoczucie pacjentów stanowi najwyższy priorytet.
 • Tylko sprawdzone preparaty – w trosce o całkowite bezpieczeństwo oraz jak najlepsze efekty estetyczne przeprowadzanych zabiegów, w trakcie pracy lekarze w Beauty Group stosują tylko sprawdzone materiały i preparaty najwyższej jakości, pochodzące od czołowych producentów na świecie i posiadające wszystkie niezbędne certyfikaty, w tym implanty Mentor i Allergan, preparaty toksyny botulinowej Botox i Azzalure, a także wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego Juvederm i Restylane.
 • Możliwość zakupu dermokosmetyków – w klinice istnieje możliwość zakupu ekskluzywnych dermokosmetyków uznanych firm, które pomogą skutecznie podtrzymać efekty zabiegów medycyny estetycznej i na dłużej zachować młody, promienny i zadbany wygląd.
 • Zabiegi na raty – aby zapewnić dostęp do operacji plastycznych szerszemu gronu osób, klinika daje możliwość ratalnego finansowania zabiegów, z opcją kredytowania zarówno w polskich, jak i niemieckich bankach.
 • Komfortowe pokoje pobytowe – po zabiegach można odpocząć w przestronnych, komfortowo wyposażonych pokojach pobytowych, których wysoki standard i przytulna atmosfera pomagają szybciej odzyskać pełnię sił po zabiegu. Każdy pokój posiada własną elegancką i funkcjonalną łazienkę, TV, DVD oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. W trakcie pobytu pacjentom są serwowane smaczne i zdrowe posiłki.
 • Pokoje dla osób towarzyszących – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które w trakcie rekonwalescencji pozabiegowej chciałyby mieć bezpośredni kontakt z bliskimi, klinika umożliwia osobom towarzyszącym przebywanie w części hotelowej po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji.
 • Pełna ochrona danych osobowych – placówka zapewnia anonimowość i pełną ochronę danych osobowych wszystkim osobom, korzystającym z jej usług. Nad skutecznością chroniących ich prywatność procedur czuwa wdrożony w naszej placówce system ISSO.
 • Transfer z lotniska – na życzenie pacjentów klinika organizuje im transport z lotniska lub dworca.
 • Parking dla pacjentów – osoby zmotoryzowane mogą pozostawić swoje samochody na zamkniętym, monitorowanym parkingu, znajdującym się na terenie placówki.
 • Dla pacjenta zagranicznego – by usprawnić komunikację z osobami obcojęzycznymi, personel placówki biegle włada językami angielskim oraz niemieckim.

Osiągnięcia i certyfikaty Beauty Group

Beauty Group jest jedną z najbardziej uznanych i rozpoznawalnych klinik chirurgii plastycznej w Polsce, z której usług korzystają nie tylko pacjenci z kraju, ale także spoza jego granic. W ciągu wieloletniego funkcjonowania na rynku usług medycznych przeprowadzono w niej tysiące operacji chirurgii plastycznej. Potwierdzeniem najwyższych standardów obsługi są liczne nagrody, certyfikaty i wyróżnienia w zakresie jakości usług i higieny pracy, przyznane placówce na przestrzeni lat.

 1. Beauty Group to czterokrotny laureat i zdobywca Złotego Godła programu Quality International za lata 2010, 2011, 2012 i 2013

 2. Tytuł zwycięzcy w programie Jakość Roku 2011, 2013, 2015 i 2017 w kategorii Usługa Medyczna

 3. Perła International Quality 2012 dla najlepszej kliniki chirurgii plastycznej

 4. Najwyższą jakość i bezpieczeństwo przeprowadzanych w placówce zabiegów potwierdza Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 oraz Certyfikat Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy PN-N-18001:2004

Najlepszą rekomendacją Kliniki Beauty Group jest systematycznie zwiększająca się liczba usatysfakcjonowanych pacjentów, którzy zdecydowali się skorzystać jej usług. Na przestrzeni lat klinikę odwiedzały nie tylko osoby z Polski, ale również z dalekich regionów świata: Australii, Madagaskaru, Chin, Japonii czy USA.  

Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group Klinika Beauty Group

Filmy Beauty Group (dawniej Artplastica) Klinika Chirurgii Plastycznej