Beauty&Happy - cennik

poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Oferta Kliniki Medycyny Estetycznej Beauty&Happy jest skierowana do osób pragnących podarować sobie odrobinę luksusu. Przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę zabiegów o charakterze estetycznym. Wykonujemy m.in. niechirurgiczny lifting twarzy nićmi liftingującymi, zabiegi z użyciem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego, mezoterapię mikroigłową i lipolizę iniekcyjną. Korzystamy z nowoczesnych technologii, które umożliwiają wykonanie nieinwazyjnego zabiegu modelowania twarzy i ciała: ICOONE, Exilis czy EAT SkinShock. Specjalizujemy się w wygładzaniu zmarszczek, usuwaniu miejscowych otłuszczeń, cellulitu i rozstępów, a także w odmładzaniu skóry. Oferta obejmuje procedury z zakresu podologii, dietetyki oraz rehabilitacji.

Pełna lista świadczonych w klinice usług znajduje się poniżej.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Masaże

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Klinika Beauty&Happy jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska