Beauty Medica - cennik

poniedziałek
16:00 - 22:00
wtorek
16:00 - 22:00
środa
16:00 - 22:00
czwartek
16:00 - 22:00
piątek
16:00 - 22:00
sobota
16:00 - 22:00
niedziela
nieczynne

Naszym pacjentom proponujemy najwyższej jakości, bezpieczne i skuteczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. W walce z procesami starzenia się skóry wykorzystujemy silne argumenty: kwas hialuronowy, toksynę botulinową i nici liftingujące PDO. W naszej ofercie znalazły się również zabiegi mezoterapii igłowej oraz peelingi medyczne. Osiągamy pożądane rezultaty w walce z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Przeprowadzamy laserowe zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem zmian skórnych, świadczymy usługi dermatologiczne. Ponadto w ofercie naszej kliniki znalazły się zabiegi z zakresu kosmetologii ogólnej i pielęgnacyjnej.

Zachęcamy do zapoznania się z listą wykonywanych w naszej placówce zabiegów odmładzających i pielęgnacyjnych. Pełną ofertę kliniki znajdą Państwo poniżej, w zakładce „Cennik”.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Beauty Medica jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska