poniedziałek
10:00 - 20:00
wtorek
10:00 - 20:00
środa
10:00 - 20:00
czwartek
10:00 - 20:00
piątek
9:00 - 22:00
sobota
nieczynne
niedziela
-

Zapraszamy do Belldent na kompleksowe leczenie stomatologiczne w bezstresowej atmosferze. W trosce o piękny i biały uśmiech oferujemy pacjentom profesjonalne usługi z zakresu implantologii, protetyki i stomatologii estetycznej. Wykonujemy zabiegi endodontyczne pod mikroskopem (w koferdamie) oraz szeroką gamę zabiegów chirurgii stomatologicznej. Nasza kadra jest także wyszkolona do pracy z dziećmi. Proponujemy małym pacjentom wizyty adaptacyjne i wczesną profilaktykę. Leczymy nadwrażliwość zębów, przeprowadzamy scaling, piaskowanie i fluoryzację. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Belldent, umieszczoną w poniższym cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Belldent jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska