Biała Szuflada - cennik

ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
10:00 - 20:00
wtorek
10:00 - 20:00
środa
10:00 - 20:00
czwartek
10:00 - 20:00
piątek
10:00 - 20:00
sobota
10:00 - 17:00
niedziela
nieczynne

Gabinet stomatologiczno-lekarski „Biała Szuflada” posiada w swojej ofercie spektrum usług w ramach diagnostyki oraz leczenia chorób zębów i przyzębia. Zajmujemy się zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej (eliminacji ubytków próchnicowych) oraz endodoncji (leczenie kanałowe zębów). Stosujemy wysokiej klasy wypełnienia i materiały, dobieramy odcienie, przezierność i kolor wypełnień tak, by były jak najbliższe naturalnemu kolorowi zęba. W razie potrzeby odtwarzamy anatomiczny kształt zębów. Zajmujemy się również leczeniem uzębienia u dzieci.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu stomatologii chirurgicznej, w tym m.in. ekstrakcję zębów mlecznych i stałych, hemisekcje i radektomie z zachowaniem zdrowej części zęba, a także resekcje wierzchołków korzeni zębowych. Wycinamy torbiele oraz zmiany z obrębu jamy ustnej i warg (włókniaki, brodawczaki, torbiele ślinowe). Wycięte zmiany poddajemy badaniu histopatologicznemu. Wszczepiamy pacjentom implanty Biomet 3i, odbudowując ubytki w uzębieniu. W zakres naszych usług wchodzą również drobne zabiegi w obrębie chirurgii tkanek miękkich w jamie ustnej – korekta i plastyka kształtu dziąseł oraz szereg usług poprawiających efekty leczenia ortodontycznego i protetycznego.

W naszej ofercie znajdują się zabiegi periodontologiczne, czyli profilaktyka oraz leczenie chorób przyzębia, w tym m.in. parodontozy. Zajmujemy się również eliminacją głównego czynnika wpływającego na rozwój chorób przyzębia – kamienia nazębnego.

Leczenie ortodontyczne przeprowadzamy u pacjentów w różnym wieku. Dysponujemy szeroką gamą metod, dobierając sposób leczenia wady w zależności od wieku pacjenta oraz rodzaju i zaawansowania korygowanej wady. Korygujemy nieprawidłowo położone zęby, wady zgryzu oraz wady szczękowo-twarzowe. W naszej ofercie znajduje się szereg usług z zakresu protetyki. Uzupełniamy braki w uzębieniu za pomocą implantów, protez pełnych oraz częściowych.

Nasza placówka oferuje konsultacje z zakresu ortopedii i traumatologii. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób narządu ruchu, przede wszystkim urazów oraz stanów po przebyciu urazu, chorób zwyrodnieniowych i przewlekłych zespołów bólowych stawów. Mamy doświadczenie w leczeniu urazów sportowych stawów skokowego, kolanowego, barkowego, ramiennego i innych oraz w leczeniu zmian przeciążeniowych tkanek miękkich takich jak łokieć tenisisty, łokieć golfisty, kolano skoczka i ostroga piętowa, czy zmian patologicznych w obrębie ścięgna Achillesa. Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem osteoporozy. Wykonujemy iniekcje dostawowe i okołostawowe zmniejszające dolegliwości bólowe i przywracające komfort ruchu w chorobach stawów.

Nasz gabinet oferuje Państwu również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, mające na celu przeciwdziałanie i/lub zahamowanie procesu starzenia się skóry. Wykonywane przez nas zabiegi niwelują istniejące zmarszczki i zapobiegają ich powstawaniu oraz przywracają skórze jędrność, sprężystość i młodzieńczy blask. Proponujemy Państwu mezoterapię igłową z użyciem niestabilizowanego, wysoko stężonego kwasu hialuronowego oraz z wykorzystaniem środków biorewitalizujących, mezoterapię igłową z osoczem bogatopłytkowym pochodzącym z krwi pacjenta, tzw. wampirzy lifting. Zajmujemy się wypełnianiem zmarszczek za pomocą usieciowanego kwasu hialuronowego, wygładzaniem zmarszczek przy użyciu toksyny botulinowej (BOTOX) oraz powiększaniem ust kwasem hialuronowym. Wszystkie zabiegi są wykonywane w znieczuleniu miejscowym i z użyciem najlepszych dostępnych na rynku produktów.

Nasi pacjenci mogą skorzystać z konsultacji psychoterapeuty dla dzieci, jak i dla całych rodzin.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Biała Szuflada jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska