Kliniki i gabinety w Białymstoku

Filtruj wyniki
Filtruj:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Kliniki i gabinety w Białymstoku - informacje

Specjalista z zakresu urologii zajmuje się diagnostyką i leczeniem wad rozwojowych i chorób układu moczowego u kobiet oraz moczowo-płciowego u mężczyzn. Do urologa udać się warto m.in. w przypadku bólu w trakcie oddawaniu moczu, nietrzymania moczu, bólu w dolnej części pleców oraz zaburzeń potencji. Należy pamiętać, że wczesne wykrycie schorzeń urologicznych pozwala uniknąć poważnych powikłań, w tym szczególnie tych zagrażających życiu.

Konsultacja o leczenie urologiczne w Białymstoku – gdzie można się na nie udać

Na konsultację i leczenie schorzeń z zakresu urologii udać się można do lek. med. Pawła Wołyńca, specjalisty urologa. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, a doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Urologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Posiada certyfikat „Szkoła diagnostyki i leczenia raka gruczołu krokowego - biopsja stercza”. Ukończył wiele kursów i szkoleń, w tym kurs diagnozowania ultrasonograficznego w urologii. Szukać u niego pomocy mogą m.in. osoby, zmagające się z bólem przy oddawaniu moczu, uczuciem parcia na pęcherz, nietrzymaniem moczu, bólem po urazach w okolicach podbrzusza oraz z uczuciem pieczenia lub swędzenia cewki moczowej.

Porad z zakresu urologii udziela również dr n. med. Marcin Janusz Chlabicz, specjalista urolog. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Poradni Urologicznej Szpitala im. lek. med. Włodzimierza Mantiuka w Hajnówce. Szukać u niego mogą osoby, zmagające się z łagodnym rozrostem gruczołu krokowego, z zaburzeniami w oddawaniu moczu, kamicą układu moczowego, zaburzeniami erekcji oraz nowotworami układu moczowego. Przeprowadza kwalifikacje pacjentów do leczenia operacyjnego, kruszenia kamieni nerkowych i moczowodowych bezoperacyjną metodą ESWL oraz do operacji małoinwazyjnych (np. usuwanie kamieni). Udać się do niego można również na badanie USG nerek, pęcherza moczowego, prostaty oraz badanie przesiewowe mężczyzn po 40. roku życia w kierunku nowotworów.

Mężczyźni ze schorzeniami układu moczowo-płciowego mogą także szukać pomocy u lek. med. Adama Charytoniuka, specjalisty urologii. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Urologii Onkologicznej i Ogólnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób nerek i gruczołu krokowego oraz zaburzeń potencji. Przeprowadza badania USG nerek i prostaty, jego oferta obejmuje ponadto kwalifikacje do zabiegów operacyjnych w zakresie urologii.

Cena prywatnej wizyty u specjalisty urologii w Białymstoku i w Madrycie

W Białymstoku za konsultację urologiczną zapłacić trzeba około 100 złotych. Za granicą cena takiej usługi jest co najmniej dwa razy wyższa: przykładowo, w Clínica Ruber w Madrycie wynosi ona 60 euro, czyli około 260 złotych.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska