Gabinet Bielskie Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy Bielskie Centrum Medyczne Recepcja, poczekalnia Bielskie Centrum Medyczne Recepcja, poczekalnia Bielskie Centrum Medyczne Oferta, ćwiczenia, zabiegi Bielskie Centrum Medyczne Oferta, ćwiczenia, zabiegi Bielskie Centrum Medyczne Oferta, ćwiczenia, zabiegi Bielskie Centrum Medyczne Oferta, ćwiczenia, zabiegi Bielskie Centrum Medyczne Bielskie Centrum Medyczne - logo

Informacje ogólne o Bielskim Centrum Medycznym

Jesteśmy placówką medyczną istniejącą od 2014 roku. Swoją ofertę kierujemy głównie do pacjentów z problemem nadmiernego łysienia. Mogą poddać się u nas nowoczesnemu zabiegowi przeszczepu włosów metodą Follicular Unit Extraction (FUE). Nasza działalność skupia się również na świadczeniu usług z zakresu medycyny estetycznej, które przeprowadzamy na najwyższym poziomie. W trakcie zabiegów oferujemy pacjentom miłą atmosferę w komfortowych wnętrzach oraz fachowość przy użyciu specjalistycznych sprzętów.

Posiadamy pakiet usług medycznych skierowanych do osób pragnących pozbyć się zmarszczek na twarzy i szyi. Przeprowadzamy zabiegi wypełniania zmarszczek i bruzd za pomocą kwasu hialuronowego, a także redukujemy je przy użyciu toksyny botulinowej (botoxu).

W naszym Centrum do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i z pełnym zrozumieniem jego potrzeb. Zapewnia to doświadczona kadra medyczna – nasi lekarze to specjaliści drugiego stopnia, mogący ponadto poszczycić się dużym zasobem wiedzy oraz umiejętnościami praktycznymi zdobytymi w uznanych zagranicznych ośrodkach medycznych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, otworzyliśmy gabinet medycyny rodzinnej. Przyjmujący w nim lekarz internista zajmuje się kontrolowaniem ogólnego stanu zdrowia pacjenta i stawianiem odpowiedniej diagnozy. Prócz tego leczy choroby układu oddechowego, pokarmowego oraz odpornościowego.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W trakcie zabiegów zapewniamy pacjentom kameralną, intymną atmosferę, a sprawność świadczonych usług idzie u nas w parze z ich jakością. Jest to zasługą zarówno wiedzy i doświadczenia naszego specjalisty, jak i wykorzystywanej przez niego aparatury medycznej.

Doktor Kawecki przeprowadza zabiegi transplantacji włosów przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu firmy Nu/Hart, producenta urządzeń do przeszczepów włosów używanych na całym świecie. 

Udogodnienia dla pacjentów

Jesteśmy kliniką stworzoną z myślą o pacjencie, jego wygodzie i dobrym samopoczuciu. Dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom leczących się u nas osób, przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień:

  • Nowoczesny budynek – wszystkie zabiegi przeprowadzamy w zaprojektowanym współcześnie, estetycznie a zarazem użytkowo budynku o interesującym designie, przykuwającym uwagę z daleka.
  • Przyjemne wnętrza – nasi pacjenci czują się w pełni swobodnie i bezpiecznie w komfortowych wnętrzach placówki: zarówno w wygodnej i funkcjonalnej poczekalni, jak i w gabinetach. 
  • Bezpłatny internet – na całym terenie kliniki działa bezprzewodowa sieć internetowa. Pacjenci oczekujący na konsultację bądź zabieg mogą zająć sobie czas serfowaniem po Internecie, a także załatwić wszelkie pilne sprawy.
  • Ceny promocyjne – oferujemy korzystne zniżki dla naszych pacjentów.
  • Konsultacje telefoniczne – pacjenci Centrum mogą korzystać z wygodnych (bez wychodzenia z domu) i szybkich telefonicznych porad naszego lekarza specjalisty.
  • Bezpłatny parking – obok budynku kliniki mieści się bezpłatny parking, stworzony specjalnie dla naszych pacjentów (również tych niepełnosprawnych).