poniedziałek
9:00 - 18:00
wtorek
9:00 - 18:00
środa
9:00 - 18:00
czwartek
9:00 - 18:00
piątek
9:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W naszej klinice zajmujemy się głównie medycyną estetyczną, skierowaną do pacjentów mających problem z łysieniem, a także do osób pragnących pozbyć się zmarszczek. Tym pierwszym proponujemy nowoczesny zabieg FUE, przeznaczony głównie dla pacjentów z krótkimi włosami oraz tych, którzy w przeszłości poddawali się już przeszczepowi włosów metodą FUT i nie jest u nich możliwe dalsze wycinanie skóry. 

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i botoxu przeprowadzamy u pacjentów chcących wygładzić zmarszczki, np. zmarszczki poprzeczne czoła, zmarszczki wokół oczu czy ust, a także na szyi. 

W naszym gabinecie internistycznym leczymy choroby z zakresu medycyny rodzinnej. Przychodzącym do nas pacjentom oferujemy profilaktykę, trafną diagnozę oraz pomoc w leczeniu schorzeń układów wewnętrznych organizmu o różnej etiologii.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ginekologia

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Bielskie Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska