Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ginekologia

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Bielskie Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Bielskie Centrum Medyczne

W naszej klinice zajmujemy się głównie medycyną estetyczną, skierowaną do pacjentów mających problem z łysieniem, a także do osób pragnących pozbyć się zmarszczek. Tym pierwszym proponujemy nowoczesny zabieg FUE, przeznaczony głównie dla pacjentów z krótkimi włosami oraz tych, którzy w przeszłości poddawali się już przeszczepowi włosów metodą FUT i nie jest u nich możliwe dalsze wycinanie skóry. 

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i botoxu przeprowadzamy u pacjentów chcących wygładzić zmarszczki, np. zmarszczki poprzeczne czoła, zmarszczki wokół oczu czy ust, a także na szyi. 

W naszym gabinecie internistycznym leczymy choroby z zakresu medycyny rodzinnej. Przychodzącym do nas pacjentom oferujemy profilaktykę, trafną diagnozę oraz pomoc w leczeniu schorzeń układów wewnętrznych organizmu o różnej etiologii.