Kliniki i gabinety w Bielsku-Białej

Filtruj wyniki
Filtruj:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Wczytaj więcej wyników

Kliniki i gabinety w Bielsku-Białej - informacje

Chirurgia plastyczna jest dziedziną medycyny, zajmującą się poprawianiem wyglądu oraz funkcji ciała, upośledzonych na skutek wad wrodzonych, procesów chorobowych ,urazów oraz w przypadku gdy pacjent życzy sobie zmiany wyglądu określonej części ciała bądź usunięcia nieestetycznie wyglądających (choć nie groźnych dla zdrowia) zmian skórnych. Lekarzem specjalistą w tej dziedzinie jest chirurg plastyczny, który wykonuje zabiegi operacyjne. Każdy zabieg z zakresu chirurgii plastycznej poprzedzony jest konsultacją lekarską, w trakcie trwania której lekarz decyduje czy dany pacjent nadaje się do realizacji określonego typu zabiegu, oraz zleca serię badań potrzebnych do wykonania operacji.

Chirurdzy plastyczni w Bielsku-Białej

Dr n. med. Tomasz Sirek jest chirurgiem plastycznym, przyjmującym w Bielsku-Białej. Ukończył Wydział Lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Międzynarodowej Konfederacji Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej IPRAS. Brał udział w wielu szkoleniach oraz kursach specjalistycznych z zakresu chirurgii plastycznej, m.in. „Chirurgia rekonstrukcyjna i estetyczna piersi”, „Advanced course on polyurethane breast surgery & face surgery” oraz „Chirurgia plastyczna kobiecych zewnętrznych narządów płciowych”.

Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej MedCosmetic specjalizuje się w chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. W swojej ofercie posiada m.in. korektę małżowin usznych czy plastykę piersi. W placówce tej wykonać można także zabiegi rekonstrukcyjne, które obejmują leczenie zniekształceń powstałych w wyniku wad wrodzonych, chorób nowotworowych lub urazów. Zalicza się do nich m.in. rekonstrukcje piersi po amputacji oraz korekcje plastyczna blizn (pooparzeniowych, pourazowych i pooperacyjnych).

Szpital Pod Bukami w to wielospecjalistyczna placówka, która w swojej ofercie ma zabiegi z zakresu w chirurgii plastycznej. Pierwsza wizyta u chirurga plastycznego odbywa się tu na zasadzie konsultacji lekarskiej, w czasie której pacjent może uzyskać wszystkie niezbędne informacje na temat szczegółów operacji oraz przebiegu rekonwalescencji. W placówce tej można wykonać m.in. operację powiększania piersi, mastopeksję, plastykę brzucha czy korektę powiek, a także zabiegi odsysania tkanki tłuszczowej.

Porównanie cen wizyty konsultacyjnej u chirurga plastycznego w Bielsku Białej i w Mediolanie

Za wizytę konsultacyjną z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadzonej przez dr Francesco Alia z Mediolanu (Włochy) zapłacić trzeba ok. 100 euro (ok.430 zł), natomiast w Bielsku Białej cena takiej usługi wynosi ok. 100 zł.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska