4,2 / 5  - 697 opinii

Cennik

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Ortopedia

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna regeneracyjna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Medycyna pracy

Oferty i pakiety pobytowe

Ważna informacja

Prezentowany cennik Bimed Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Bimed Centrum Medyczne

Dysponujemy nowoczesną aparaturą oraz zapleczem diagnostycznym. W Centrum Bimed pacjenci mogą wykonać szeroką gamę badań laboratoryjnych, badania z zakresu diagnostyki obrazowej, w tym RTG, USG, mammografię oraz badanie densytometryczne.

Nasza placówka oferuje Państwu konsultacje lekarskie w specjalistycznych poradniach. W poradni ortopedycznej zajmujemy się m.in. leczeniem urazów kończyn, ich powikłań oraz schorzeń układu ruchu. Wykonujemy diagnostykę obrazową stawów i tkanek miękkich. W ramach ortopedii dziecięcej diagnozujemy i leczymy zmiany zapalne kości, stawów i tkanek miękkich, urazy i zmiany pourazowe. Zajmujemy się leczeniem wad postawy oraz wad wrodzonych. Prowadzimy poradnictwo w zakresie medycyny sportowej, w tym kwalifikacje do poszczególnych dziedzin sportowych, wstępne i okresowe badania lekarskie. Wydajemy również zaświadczenia i orzeczenia lekarskie. W poradni onkologicznej oferujemy świadczenia w ramach Pakietu Onkologicznego, dzięki któremu pacjent z podejrzeniem choroby nowotworowej ma szansę otrzymać kompleksową pomoc, wykonać w krótkim czasie niezbędne badania i możliwie szybko podjąć ewentualne leczenie. Specjalistyczne badania wykonujemy na miejscu (badania laboratoryjne, RTG, USG, mammografia) lub w ośrodkach, z którymi mamy podpisaną umowę (m.in. PET-CT, scyntygrafia, rezonans magnetyczny, endoskopia). W poradni medycyny pracy wykonujemy badania wstępne, okresowe i kontrolne dla różnych grup zawodowych. Przeprowadzamy także specjalistyczne badania dla kierowców (psychotechnika), osób narażonych na promieniowanie jonizujące oraz pracujących na wysokości. Proponujemy konsultacje w poradniach: dermatologicznej, endokrynologicznej, neurologicznej, kardiologicznej i innych.

Zajmujemy się leczeniem operacyjnym urazów sportowych oraz artroskopią w obrębie stawu kolanowego, rekonstrukcją więzadła krzyżowego i usuwaniem fragmentu łąkotki. Wykonujemy także zabiegi artroskopowe barku. Operujemy stopy i staw skokowy. Jako jeden z nielicznych ośrodków przeprowadzamy terapię regeneracyjną komórkami macierzystymi, które pozyskujemy z tkanki tłuszczowej pacjenta. Z ich pomocą leczymy chorobę zwyrodnieniową stawów oraz schorzenia ścięgien i mięśni.

Po przebytych operacjach, urazach oraz w innych schorzeniach zalecamy zabiegi rehabilitacyjne. W naszym ośrodku prowadzimy rehabilitację ortopedyczną oraz urologiczną, ginekologiczną, proktologiczną i neurologiczną. W zakresie fizykoterapii wykorzystujemy m.in. sekwencyjny masaż pneumatyczny (BOA), krioterapię, laser biostymulacyjny i zabiegi z zastosowaniem prądu. Wykorzystujemy również falę uderzeniową, która jest skuteczną metodą leczenia stanów zapalnych tkanek miękkich, schorzeń skóry, układu kostnego i stawów. Oferujemy kinezyterapię oraz kinesiotaping. Stosujemy takie metody jak PNF, McKenzie i Mulligan. W naszym ośrodku prowadzimy także rehabilitację stomatologiczną oraz rehabilitację po zabiegach z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej.