ocena 4.8 / 5 (5 opinii pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
9:00 - 17:00
niedziela
nieczynne
Placówka Biogenica Klinika Piękna została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.8 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 5 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,8

5 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Biogenica Klinika Piękna to istniejący od 2009 roku gabinet medycyny i dermatologii estetycznej oraz chirurgii plastycznej mieszczący się w Plewiskach koło Poznania. Placówka w swojej ofercie posiada usługi z zakresu gabinetu medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej, regeneracyjnej oraz kosmetologii i wizażu. Zabiegi z użyciem botoksu i kwasu hialuronowego, powiększanie ust, korekta nosa, wypełnianie zmarszczek, wolumetria twarzy, odmładzanie. Specjalizuje się również w zabiegach laserowych. W ofercie nie brakuje zabiegów redukujących tkankę tłuszczową – lipoliza, liposukcja, mezoterapia. Klienci pytają o wizyty u dr Krzysztofa Łuksza. Jest jednym z niewielu lekarzy mogących zaproponować tak szeroką ofertę zabiegową skierowaną zarówno do pań, jak i panów. Zgodnie z opiniami pacjentów dr Łuksza, to bardzo konkretny lekarz, uznaje zdrowie pacjenta za wartość najwyższa - bardzo kompetentna osoba ale przede wszystkim świetny specjalista. Doktor Łuksza w swej dziedzinie na rynku jest absolutnie liderem! Ogromna wiedza merytoryczna, podejście do pacjenta, a nade wszystko uczciwość, która pozwala całkowicie spokojnie powierzyć pacjentowi swój problem. Doktor nie naciąga, jest uczciwy, ma ogromne wyczucie, by sprawić by kobieta wyglądała naturalnie i pięknie. Jego doświadczenie, sposób komunikacji z pacjentem, otwartość na człowieka, pełen profesjonalizm, skutkują jego bezapelacyjną pozycją jednego z najlepszych lekarzy w tej branży." - Agnieszka Z. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Marek
5.0
Marek
Dodano: 16 stycznia 2018
Tytuł:
"Klinika godna polecenia"
Życzliwe podejście do pacjenta, fachową pomoc
Dotyczy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (styczeń 2018)
Lekarz:
lek. Krzysztof Łuksza
 
Szczegóły 
Irena N
5.0
Irena N
Dodano: 29 grudnia 2017
Tytuł:
"O parę lat młodsza"
bardzo serdeczne i niepretensjonalne zachowanie całego zespołu.
Dotyczy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (grudzień 2017)
Lekarz:
lek. Krzysztof Łuksza
 
Szczegóły 
Violetta W
5.0
Violetta W
Dodano: 2 listopada 2017
Tytuł:
"Polecam tą klinikę"
daleko od centrum
przyjemna i profesjonalna obsługa
Zabieg:
Linie pionowe czoła - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym (wrzesień 2017)
Lekarz:
lek. Krzysztof Łuksza
 
Szczegóły 
Karina
5.0
Karina
Dodano: 12 września 2017
Tytuł:
"Szczęśliwa"
Przemiła atmosfera. Panie bardzo miłe, a Pan doktor wspaniały.
Zabieg:
Plastyka chirurgiczna powiek górnych (sierpień 2017)
Lekarz:
lek. Krzysztof Łuksza
 
Szczegóły 
Marta
4.0
Marta
Dodano: 20 października 2017
Tytuł:
"Opinia"
Wszystko wygląda ładnie i czysto, panie bardzo miłe.
Zabieg:
Powiększanie ust kwasem hialuronowym (wrzesień 2017)
Lekarz:
lek. Krzysztof Łuksza
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska