Biomed - cennik

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 13:00
niedziela
nieczynne

Świadczymy usługi rehabilitacyjne oraz lecznicze. Konsultujemy pacjentów m.in. w zakresie chirurgii dziecięcej, neurochirurgii oraz ortopedii. Zajmujemy się przeprowadzaniem kompleksowej diagnostyki, wykonujemy badania USG ortopedyczne, USG jamy brzusznej oraz USG dopplerowskie. Obejmujemy specjalistyczną opieką dorosłych pacjentów oraz dzieci.

Przygotowaliśmy bogatą ofertę rehabilitacji. Nasza propozycja skierowana jest do pacjentów neurologicznych oraz ortopedycznych. Zajmujemy się leczeniem m.in. dolegliwości bólowych, stanów po urazach i kontuzjach. Przeprowadzamy rehabilitację przed oraz po leczeniu zabiegowym.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej placówki.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ortopedia

Medycyna regeneracyjna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Medycyna naturalna

Lekarz na telefon

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Biomed Przychodnia Rehabilitacyjno-Lecznicza jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska