Biopsja chirurgiczna prostaty Inowrocław i okolice

Synonimy: biopsja otwarta gruczołu krokowego, badanie biopsyjne otwarte gruczołu krokowego, biopsja chirurgiczna stercza więcej »

Bezpośrednio w Inowrocławiu nie dysponujemy placówką wykonującą biopsja chirurgiczna prostaty, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Inowrocławia. Biopsja chirurgiczna prostaty można przeprowadzić m.in. w Stadmedica Centrum Medyczne w Bydgoszczy (40 km od Inowrocławia) w cenie 1 500 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska