Biopsja cienkoigłowa szpiku kostnego Chorzów i okolice

Synonimy: biopsja aspiracyjna cienkoigłowa szpiku kostnego (BAC), pobranie próbki krwi szpikowej (biopsja aspiracyjna), biopsja szpiku kostnego więcej »

Bezpośrednio w Chorzowie nie dysponujemy placówką wykonującą biopsja cienkoigłowa szpiku kostnego, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Chorzowa. Biopsja cienkoigłowa szpiku kostnego można przeprowadzić m.in. w Poliklinika Doktora Bessera w Sosnowcu (11 km od Chorzowa) w cenie 180 zł lub w Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne AkaiMed w Gliwicach (20 km od Chorzowa) gdzie cena za biopsja cienkoigłowa szpiku kostnego wynosi 300 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska