Biopsja cienkoigłowa tarczycy Chorzów i okolice

Synonimy: biopsja cienkoigłowa tarczycy bez USG, biopsja aspiracyjna cienkoigłowa (BAC), biopsja cienkoigłowa gruczołu tarczowego więcej »

Bezpośrednio w Chorzowie nie dysponujemy placówką wykonującą biopsja cienkoigłowa tarczycy, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Chorzowa. Biopsja cienkoigłowa tarczycy można przeprowadzić m.in. w INTER-MED Będzin (13 km od Chorzowa) w cenie 140 zł lub w Serafin Clinic w Gliwicach (20 km od Chorzowa) gdzie cena za biopsja cienkoigłowa tarczycy wynosi 150 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska