Biopsja cienkoigłowa tarczycy Cieszyn i okolice

Synonimy: biopsja cienkoigłowa tarczycy bez USG, biopsja aspiracyjna cienkoigłowa (BAC), biopsja cienkoigłowa gruczołu tarczowego więcej »

Bezpośrednio w Cieszynie nie dysponujemy placówką wykonującą biopsja cienkoigłowa tarczycy, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Cieszyna. Biopsja cienkoigłowa tarczycy można przeprowadzić m.in. w Klinika Galena w Bielsku-Białej (31 km od Cieszyna) w cenie 150 zł lub w Euroklinika w Bielsku-Białej (31 km od Cieszyna) gdzie cena za biopsja cienkoigłowa tarczycy wynosi 150 zł. W wymienionej placówce biopsja cienkoigłowa tarczycy wykonuje radiodiagnosta. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska