Biopsja gruboigłowa guza tkanki miękkiej Częstochowa

Synonimy: biopsja gruboigłowa zmian podskórnych o charakterze guza, badanie biopsyjne gruboiglowe guza tkanki miękkiej, guz tkanki miękkiej biopsja gruboigłowa więcej »

Filtruj wyniki

Pacjenci szukali zabiegu biopsja gruboigłowa guza tkanki miękkiej w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska