Biopsje Ruda Śląska i okolice

Synonimy: badania biopsyjne, pobranie próbki żywej tkanki w celu zbadania jej pod mikroskopem, badanie biopsyjne więcej »

Bezpośrednio w Rudzie Śląskiej nie dysponujemy placówką wykonującą biopsje, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 18 innych klinik z okolicy Rudy Śląskiej. Biopsje można przeprowadzić m.in. w Klinika Nova w Kędzierzynie-Koźlu (46 km od Rudy Śląskiej) w cenie 500 zł lub w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (28 km od Rudy Śląskiej). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj wyniki:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska