3,8 / 5

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Ważna informacja

Prezentowany cennik BJB Stomatologia Estetyczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w BJB Stomatologia Estetyczna

W Klinice Stomatologii Estetycznej BJB stawiamy przede wszystkim na kompleksowe podejście do problemów Pacjenta. W naszych gabinetach wykonujemy pełną gamę zabiegów z różnych dziedzin stomatologii, co pozwala oszczędzać cenny czas naszych Pacjentów. Oferujemy nowoczesne leczenie implantologiczne, dla pełnego bezpieczeństwa Pacjenta poprzedzone szczegółowym wywiadem oraz diagnostyką z użyciem RTG oraz tomografii komputerowej. Wykonujemy też zabiegi z zakresu protetyki stomatologicznej, przywracając naszym Pacjentom piękny uśmiech za pomocą koron, mostów protetycznych, protez bezklamrowych czy konstrukcji zębowych na śrubach implantowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu CEREC leczenie protetyczne w naszej placówce przebiega szybko (całość leczenia na jednej wizycie, korona pełnoceramiczna gotowa w czasie maksymalnie trzech godzin) i komfortowo (brak konieczności pobierania wycisków), a jego efekty są niezwykle precyzyjne i trwałe - wirtualne wyciski uzyskiwane tą metodą charakteryzują się stopniem precyzji nieosiągalnym dla metody klasycznej, a pełnoceramiczna korona, uzyskiwana z jednolitego bloku materiału najwyższej jakości, umożliwia najdokładniejsze dopasowanie uzupełnienia do własnych zębów Pacjenta.

Nasi lekarze przeprowadzają również zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz estetycznej. Kładziemy duży nacisk na staranność, precyzję oraz estetykę wykonywanych przez nas wypełnień, tak, by nie można było zauważyć miejsca łączenia, w którym kończy się naturalna tkanka zęba, a zaczyna plomba. Naszym Pacjentom oferujemy też zabiegi fluoryzacji zębów z użyciem specjalnej pianki lub żelu, lakowanie bruzd oraz usuwanie nagromadzonego na zębach osadu poprzez piaskowanie.

Co leczymy

W gabinetach BJB leczymy wszystkie problemy stomatologiczne naszych Pacjentów, począwszy od tych powszechnych aż po skomplikowane. Skutecznie leczymy próchnicę, stosując estetyczne wypełnienia, usuwamy też problem krzywego zgryzu, dbając o estetykę uśmiechu Pacjenta przy pomocy aparatów ortodontycznych. W naszej ofercie znajdują się aparaty stałe i ruchome, tradycyjne oraz coraz popularniejsze obecnie aparaty samoligaturujące, które pozwalają na skrócenie czasu leczenia oraz zmniejszenie ilości wizyt kontrolnych. Wykonujemy zarówno aparaty metalowe, jak i porcelanowe oraz szafirowe.

Skutecznie leczymy braki w uzębieniu Pacjentów, niezależnie od stopnia ich zaawansowania – uzupełniamy pojedyncze brakujące zęby oraz pomagamy Pacjentom uporać się z całkowitym bezzębiem, a w ofercie kliniki znajdują się nowoczesne korony, licówki (porcelanowe oraz z materiału kompozytowego), mosty oraz protezy. Nieestetyczne przebarwienia usuwamy za pomocą wybielania zębów metodą nakładkową lub z użyciem nowoczesnej lampy. W naszych gabinetach zajmujemy się także leczeniem endodontycznym Pacjentów, dla większej precyzji i skuteczności zabiegu wykorzystując przy tym nowoczesne kamery wewnątrzustne oraz mikroskopy zabiegowe.