Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem

Synonimy: laserowa redukcja blizn potrądzikowych na twarzy, zabieg laserowej korekcji blizn potrądzikowych na twarzy, likwidacja blizn potrądzikowych na twarzy laserem CO2 więcej »

Filtruj wyniki

DLA KLINIK: Oferujesz blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem? Dołącz do nas! »

Wczytaj więcej wyników

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem - informacje

Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Warszawa Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Warszawa

Blizny potrądzikowe to wynik nieodwracalnego uszkodzenia skóry twarzy, które pojawia się po zmianach trądzikowych. Są niezwykle szpecące i bardzo widoczne - nie da się ich w żaden sposób ukryć. Medycyna estetyczna ma wiele sposobów na pozbycie się tych niechcianych zmian skórnych. Jednym z tym sposobów jest laseroterapia. 

Twarz bez blizn potrądzikowych

W Instytucie Dermatologii Eco-Lab mieszczącym się w Krakowie leczeniu blizn potrądzikowych można poddać się za pomocą laseroterapii - laserem frakcyjnym CO2 UNIXEL 30 czy laserem Harmony Er:YAG 2940 nm. Ponadto można pozbyć się w taki sposób także przebarwień na twarzy, zmarszczek a także wyleczyć rozstępy na całym ciele. Laserem zamykane tutaj zostaną także naczynka oraz zastosowane fotoodmładzanie skóry. Takimi zabiegami zajmuje się dr Patrycja Hartwich, lekarz medycyny estetycznej oraz specjalista w zabiegach laseroterapii, która szkoliła się w swoim zakresie medycyny na wielu kursach i szkoleniach.

Centrum Medycyny Estetycznej Estime znajdujące się w Poznaniu oferuje zabiegi dermatologii laserowej, wśród których można wymienić laserowe usuwanie blizn potrądzikowych za pomocą nowoczesnego lasera Star Lux 500 (Palomar Lux 1540 Fractional). Oferowane są tutaj także inne zabiegi z zakresu dermatologii laserowej, tj. usuwanie rozstępów, zmarszczek, przebarwień oraz likwidacja tkanki tłuszczowej i cellulitu. Pacjentami zajmuje się tutaj m.in. dr Julita Wołowiec, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1998 i II stopnia od 2003 roku), która doskonaliła swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach z zakresu dermatologii estetycznej.

Z problemem skóry potrądzikowej można także przyjść do Gabinetu Dermatologicznego i Medycyny Estetycznej w Elblągu. Wyposażony on jest w najnowszej generacji laser frakcyjny Mosaic e CO2 firmy Lutronic. Lekarz wykorzystuje ten laser nie tylko do redukcji blizn potrądzikowych na twarzy, ale także leczenia blizn po urazach, wyrównania drobnych i głębokich zmarszczek oraz do usuwania niektórych przebarwień słonecznych. Lekarzem tym jest dr n. med. Danuta Dąbrowska, specjalista dermatologii i wenerologii (II stopnia od 2007 roku), która swoje doświadczenie zdobywała na Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala w Elblągu oraz posiada wiele certyfikatów z odbytych szkoleń z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

Zredukować blizny potrądzikowe na twarzy laserowo może pacjent również w Opolu w znajdującym się tam Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej Arkadia, wyposażonym w laser Fotona Nd:YAG. Wykorzystywany jest on tutaj również do fotoodmładzania twarzy, peelingu laserowego, leczenia trądziku i trądziku różowatego oraz do zamykania rozszerzonych naczynek. Na takie zabiegi zaprasza dr Izabela Dzik, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1998 roku), która z zakresu medycyny estetycznej doskonaliła swoje umiejętności na licznych kursach i zjazdach, z których posiada liczne certyfikaty, np. z udziału w szkoleniu pt. "PAT Program - Kompleksowy program odmładzania skóry".

Gabinet Medycyny Estetycznej i Laseroterapii dr Aneta Ptak mieszczący się w Bielsku-Białej proponuje zabiegi laserem frakcyjnym do likwidacji nie tylko blizn potrądzikowych zanikowych i zapadniętych, ale także bibułkowatych i drobnych przymieszkowych. Ponadto wykorzystuje laser do poprawy owalu twarzy, zamykania rozszerzonych porów czy modelowania zanikowych blizn chirurgicznych (także powypadkowych i pooparzeniowych). Lekarzem leczącym takie problemy jest dr Aneta Ptak, lekarz medycyny estetycznej, która ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie w 2005 roku i zdobywała umiejętności z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej w Bielsku-Białej.

Noviline to Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej w Białystoku, która w swoich zabiegach z zakresu medycyny estetycznej wykorzystuje m.in. laser Er:Yag lub CO2 do leczenia różnego rodzaju blizn potrądzikowych: zanikowych, zapadniętych, cienkich a także keloidów, przerosłych i wypukłych. Do zespołu medycznego należy tutaj dr Magdalena Nowicka, specjalista chirurgii ogólnej od 2012 roku, która przyznaje, iż jej pasją zawodową jest medycyna estetyczna (szkolenia we Francji, Niemczech, Monako).

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych na twarzy - cena w Polsce i za granicą

Sprzęt medyczny w Der-Med Sprzęt medyczny w Der-Med

Za zabieg redukcji blizn potrądzikowych na twarzy za pomocą lasera w polskich gabinetach medycyny estetycznej pacjent zapłaci od 100 zł (cena uzależniona od rozległości blizn), natomiast w Londynie w Tooting Medical Centre na tą samą usługę wyda 590 funtów.

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 150 zł do 2 500 zł
 • Kraków od 100 zł do 1 500 zł
 • Łódź od 100 zł do 1 200 zł
 • Wrocław od 199 zł do 2 500 zł
 • Bydgoszcz od 500 zł do 2 500 zł
 • Katowice od 150 zł do 1 600 zł
 • Poznań od 100 zł do 2 500 zł
 • Lublin od 250 zł
 • Białystok od 200 zł do 1 200 zł
 • Częstochowa od 300 zł do 1 200 zł
 • Szczecin od 300 zł do 2 000 zł
 • Tychy od 200 zł do 1 380 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.