Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Białystok

laserowa redukcja blizn potrądzikowych na twarzy, zabieg laserowej korekcji blizn potrądzikowych na twarzy, likwidacja blizn potrądzikowych na twarzy laserem CO2 więcej »

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Białystok - informacje

Gabinet zabiegowy w EstMed Gabinet zabiegowy w EstMed

Blizny potrądzikowe stanowią poważny defekt kosmetyczny. Jednym z najskuteczniejszych sposobów ich usuwania są zabiegi z wykorzystaniem lasera, które zapewniają stałe efekty. Procedura najczęściej przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym (stosowany jest krem ze środkiem znieczulającym). Zaraz po zabiegu w okolicy skóry, poddanej naświetlaniu, pojawić się może niewielkie zaczerwienienie i obrzęk. Po laseroterapii blizn potrądzikowych należy chronić twarz przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Całkowity czas gojenia skóry wynosi około 7 dni.

Zabieg laserowej korekcji blizn potrądzikowych na twarzy w Białymstoku

Zabieg laserowej redukcji blizn potrądzikowych na twarzy ma w swojej ofercie Specjalistyczny Gabinet Dermatologiczny STDERM, gdzie wykonuje go dr n. med. Marta Wilkowska-Trojniel, specjalista dermatolog i wenerolog. Procedura usuwania blizn potrądzikowych wykonywana jest w placówce za pomocą lasera frakcyjnego CO2, który w trakcie jednego impulsu emituje liczne mikrowiązki światła laserowego. Po zakończeniu całej terapii laserem lub pomiędzy poszczególnymi zabiegami w gabinecie skorzystać można z zabiegów rewitalizujących skórę, np. mezoterapii igłowej (Teosyal Redensity).

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem przeprowadzane jest również w Klinice Chirurgii i Medycy Estetycznej NOVILINE. Do zabiegu redukcji blizn w placówce wykorzystywany jest laser Fraxel, którego działanie opiera na tworzeniu w obrębie pola zabiegowego mikrokolumien uszkodzeń termicznych, dzięki czemu dochodzi do pobudzenia produkcji kolagenu. W trakcie jednej wizyty naświetleniu poddane może zostać około 25% powierzchni chorej skóry, co dla osiągnięcia pełnych efektów terapii wymaga wykonania około 4 zabiegów. Za pomocą laseroterapii w klinice usuwane są również zmiany barwnikowe, rozstępy oraz tatuaże.

W Białymstoku na zabieg usuwania blizn potrądzikowych na twarzy za pomocą lasera udać się można także do Specjalistycznego Ośrodka Dermatologicznego DERMAL. Zabieg przeprowadzany jest za pomocą lasera frakcyjnego eCO2, który posiada certyfikaty CE i FDA. Za pomocą urządzenia w placówce usuwa się także blizny (powypadkowe, pooperacyjne i pooparzeniowe), zmarszczki wokół ust i oczu, przebarwienia, rozstępy oraz płytkie zmiany naczyniowe. Blizny potrądzikowe redukowane mogą być w ośrodku również przy zastosowaniu lasera pulsacyjno barwnikowego Vbeam firmy Candela, który emituje żółte światło.

Cena redukcji blizn potrądzikowych za pomocą lasera w Białymstoku i w Londynie

Gabinet USG Gabinet USG

W Białymstoku za zabieg laserowgo usuwania blizn potrądzikowych zapłacić trzeba około 1 500 złotych. Za granicą ta sama procedura jest znacznie droższa. W The Private Clinic of Harley Street w Londynie cena tej samej procedury zaczyna się od 500 funtów brytyjskich, czyli około 2 900 złotychBlizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem - ceny w Białymstoku na tle innych miast

 • Białystok od 200 zł do 1 200 zł
 • Józefosław od 299 zł
 • Warszawa od 150 zł do 2 500 zł
 • Łódź od 100 zł do 1 500 zł
 • Kraków od 100 zł do 1 500 zł
 • Wrocław od 250 zł do 1 600 zł
 • Katowice od 250 zł do 1 500 zł
 • Poznań od 300 zł do 2 500 zł
 • Częstochowa od 300 zł do 1 200 zł
 • Bydgoszcz od 1 000 zł do 1 200 zł
 • Kielce od 1 200 zł
 • Tychy od 200 zł do 1 400 zł
Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem cena »

Usługa blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Białymstoku jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.