Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Częstochowa

Synonimy: laserowa redukcja blizn potrądzikowych na twarzy, zabieg laserowej korekcji blizn potrądzikowych na twarzy, likwidacja blizn potrądzikowych na twarzy laserem CO2 więcej »

Filtruj wyniki

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Częstochowa - informacje

Gabinet zabiegowy w Pelle d’Oro by Bogubowicz & Socha Gabinet zabiegowy w Pelle d’Oro by Bogubowicz & Socha

Blizny potrądzikowe powstać mogą nawet w przebiegu łagodnego trądziku. Należy pamiętać, że wcześnie oraz odpowiednio leczony trądzik znacząco zmniejsza ryzyko występowania tego typu defektów kosmetycznych. Procedura laserowego usuwania blin potrądzikowych na twarzy polega na tworzeniu mikrouszkodzeń, wokół których pozostaje nienaruszona tkanka, ułatwiająca gojenie. Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu (do osiągnięcia pełnych rezultatów konieczne jest wykonanie około 5 sesji).

Zabieg laserowej redukcji blizn potrądzikowych na całej twarzy w Częstochowie

W Częstochowie zabieg laserowej korekcji blizn potrądzikowych na twarzy wykonać może dr n. med. Małgorzata Lelit-Zaręba, specjalistka dermatolog i wenerolog, która jest członkiem wielu prestiżowych towarzystw medycznych, w tym Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Swoją wiedzę i doświadczenie poszerza na specjalistycznych kursach i sympoznach naukowych - uczestniczyła m.in. w II Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Do procedury redukcji blizn potrądzikowych wykorzystuje laser eCO2 firmy Lutronic, za jego pomocą usuwa także blizny poparzeniowe, blizny przerosłe oraz blizny atroficzne.

Na usuwanie laserem blizn potrądzikowych na całej twarzy udać się także można do centrum Derma-Clinic dr Ortiz, które jest specjalistycznym ośrodkiem dermatologii ogólnej, laserowej, estetycznej oraz dermatochirurgii. W placówce blizny potrądzikowe redukuje się przy użyciu lasera frakcyjnego CO2 oraz lasera Mosaic, który emituję fale o długości 1550 nm. W klinice do korekcji blizn stosuje się również mezoterapię, peelingi chemiczne oraz jonoforezę, która polega na wprowadzeniu przez skórę lub śluzówkę cząsteczek obdarzonych ładunkiem elektrycznym. Oferta Centrum obejmuje także inne zabiegi laserowe, w tym laserowe usuwanie przebarwień, redukcję trądziku różowatego oraz zmarszczek, a także laserowe zamykanie naczynek.

W swojej ofercie laserową redukcję blizn potrądzikowych na twarzy posiada również gabinet Pelle d’Oro, w którym do redukcji blizn potrądzikowych, pooperacyjnych oraz pourazowych wykorzystuje się laser frakcyjny CO2. W ośrodku urządzenie jest także stosowane do redukcji zmarszczek, rozstępów i przebarwień oraz poprawy jędrności skóry. Oferta gabinetu obejmuje też laserowe usuwanie zmian skórnych oraz laserowe zamykanie naczyń krwionośnych.

Cena laserowej redukcji blizn potrądzikowych na całej twarzy w Częstochowie i w Londynie

Sprzęt medyczny w Beauty Club Lemone Sprzęt medyczny w Beauty Club Lemone

W Częstochowie za zabieg laserowego usuwania blizn potrądzikowych na twarzy zapłacić trzeba około 1 200 złotych, podczas gdy w The Private Clinic of Harley Street w Londynie cena takiego zabiegu zaczyna się od 500 funtów brytyjskich, czyli około 2 900 złotych.

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem - ceny w Częstochowie na tle innych miast

 • Częstochowa od 300 zł do 1 200 zł
 • Plewiska od 100 zł
 • Warszawa od 150 zł do 2 500 zł
 • Wrocław od 250 zł do 2 500 zł
 • Łódź od 100 zł do 1 200 zł
 • Kraków od 100 zł do 1 500 zł
 • Katowice od 100 zł do 1 500 zł
 • Poznań od 300 zł do 2 500 zł
 • Bydgoszcz od 500 zł do 2 500 zł
 • Lublin od 100 zł
 • Białystok od 200 zł do 1 200 zł
 • Kielce od 200 zł do 1 200 zł
Pokaż więcej »

Usługa blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska